Altın

227.1020

% 0.0150%

Dolar

5.3500

% 0.0000%

Euro

6.0600

% 0.0000%

Sterlin

6.9970

% 0.0000%

Frang

5.3470

% 0.0000%

Yen

0.0484

% 0.0000%

Ruble

0.0814

% 0.0000%

Riyal

1.4290

% 0.0000%

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Ziraat Bankası ülkemizde öncü bankalardan biri olarak dikkat çekiyor. 444 00 00 ve 0850 220 00 00 üzerinden istediğiniz an tüm bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirmek için yetkili kişiler ile görüşmeler yapabilirsiniz. Ziraat bankası müşteri hizmetlerine ulaşmak için ister hizmet aldığınız telefon numarasından arayabilir, isterseniz farklı bir hat üzerinden arayarak kişisel bilgilerinizi belirttikten sonra hizmetiniz ile ilgili bilgi…


Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Ziraat Bankası ülkemizde öncü bankalardan biri olarak dikkat çekiyor. 444 00 00 ve 0850 220 00 00 üzerinden istediğiniz an tüm bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirmek için yetkili kişiler ile görüşmeler yapabilirsiniz.

Ziraat bankası müşteri hizmetlerine ulaşmak için ister hizmet aldığınız telefon numarasından arayabilir, isterseniz farklı bir hat üzerinden arayarak kişisel bilgilerinizi belirttikten sonra hizmetiniz ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Gelişmiş bir çağrı merkezi ve ses tanıma teknolojisine sahip olan Ziraat Bankasında işlemlerinizi söyleyerek ilettiğinizde sizleri yetkili birime aktarmaktadır.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Neler Sunuyor?

Ziraat bankası müşteri hizmetlerinde telefon ile alabileceğiniz pek çok farklı bankacılık işlemi bulunmaktadır. Banka kartınız, kredi kartınız, vadeli hesaplarınız ve diğer bankacılık işlemleri ile ilgili detaylı bilgi alabilir, işlem yaptırabilirsiniz. Ziraat bankası telefon ile destek hattı üzerinden şube ve ATM üzerinden gerçekleştireceğiniz tüm işlemleri yapabilirsiniz. Hesabınızda veya kredi kartınızda yaşanan herhangi bir olumsuzluktan ise acil çağır merkezi bölümünden sadece saniyeler içerisinde işlem yaptırabilirsiniz.

Telefon bankacılığına giriş yapabilmek için Ziraat Bankası üzerinde herhangi bir hesabınızın olma zorunluluğu bulunmamaktadır. Yeni bir hizmet almak için veya Ziraat Bankası tarafından sunulan tüm hizmetler hakkında bilgi almak, işlemler yaptırmak için telefon üzerinden müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Milyonlarca kişinin çağrı merkezini aradığında en büyük sorunu şüphesiz ki telesekreter karşısında beklemek. Türk milleti olarak sabırsızlandığımız doğru olur iken sizlere Ziraat Bankası müşteri hizmetlerine nasıl direk bağlanabileceğinizi belirtmek istiyoruz.

  • Ziraat bankasına doğrudan bağlanmak için bankaya kayıtlı GSM numarasından müşteri hizmetlerini aramanız gerekiyor. Böylece ek hiçbir tuşlama yapmadan menüye ulaşabileceksiniz. Bankaya kayıtlı olmayan cihazlardan aramanız durumunda T.C Kimlik Numaranızı girmeniz yeterlidir. Şimdi menüdeyken kart işlemleri için “1” ardından “6” rakamını tuşlayın ve şifrenizi girin akabinde “0” rakamına basarak müşteri yetkilisine hemen bağlanabilirsiniz.  Bu işlem sizi kredi kartı için bağlar eğer banka kartı için işlem yapmak istiyorsanız 1 – 7 – 0 rakamlarını sırası ile tuşlamanız gerekiyor. Bankalar yoğunluk olmasın diye tuşlamaların yerlerini sıklıkla değiştirmektedir. Bu paylaştığımız 1,6,0 kombinasyonu günceldir ve test edilmiştir. Diğer platformlarda paylaşılan 1,2,0 tuşlamaları artık işe yaramamaktadır.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İster cep telefonundan, ister sabit hatlardan 365 gün boyunca Ziraat Bankası müşteri hizmetlerine 444 00 00 ve 0850 220 00 00 telefon numaralarından erişim sağlayabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olarak hizmet sunmakta olan Ziraat Bankası müşteri hizmetlerine direk bağlanabilmeniz için de sizlere yardımcı olmak istiyoruz.

 


BENZER İÇERİKLER
Yorum Yap