Yapı Kredi POS Destek Hattı
Yapı Kredi POS Destek Hattı

Yapı Kredi Bankası POS Destek Hattı 444 0 448’dir. Türkiye’nin en geniş POS terminaline sahip olan Yapı Kredi ülkemizde ilk POS altyapısını kuran bankadır. Üye iş yerlerine çeşitli kampanyalar ve avantajlar sunan Yapı Kredi POS Destek Hattı en geniş destek kapsama sahip destek hatlarından birisidir. 7 gün 24 saat boyunca erişebileceğiniz Yapı Kredi POS Destek Hattı ile sorunlarınızı her daim Yapı Kredi Bankası’na iletebilirsiniz.

Yapı Kredi POS Destek Hattı

Yapı Kredi POS Destek numarası 444 0 448 olup 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. Bu numara üzerinden POS arızalarınızı bildirebilir, POS işlemleri hakkında bilgi alabilir, malzeme talebinde bulunabilirsiniz. Ayrıca 0850 222 0 448 numarası üzerinden de Yapı Kredi Telefon Bankacılığı üzerinden bankacılık işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Bu numara dışından www.yapikredipos.com.tr adresi üzerinde yer alan “Önemli Bilgiler” menüsü altındaki “Bize Ulaşın” sayfasında yer formu doldurarak da sorununuzu bildirebilirsiniz. POS cihazınızda meydana gelen hata kodlarını ve bu kodların ne anlama geldiklerini bu adres üzerinde bulabilirsiniz. Ayrıca iletişim bilgilerini güncelleme ve ortak POS’a geçmek gibi işlemlerinizi şubeler üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Yapı Kredi Üye İşyeri Olma Avantajları

World Üye İşyeri olarak sizlerde 200.000’i aşan Yapı Kredi Üye İş yeri arasında yerinizi alabilirsiniz. 14 milyon kart sayısıyla ve 450.000’den fazla POS sayısıyla Türkiye’de lider olan Yapı Kredi Bankası Üye İş yeri olarak sizde Wordcard sahiplerinin tercihi olabilirsiniz. Bunun dışında Yapı Kredi Üye İş yeri olmanın size sağlayacağı avantajlar;

 • Geniş şube ağı sayesinde kolay ulaşım sağlayabilirsiniz.
 • 7 gün 24 saat 444 0 448 numarası üzerinden destek alabilirsiniz.
 • Kurumsal internet bankacılığı ile iş yerinizin ekstre bilgilerini görüntüleyebilirsiniz.
 • Word Rapor sayesinde iş yerinizin ve müşterilerinizin analizini yapabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası POS Avans

Yapı Kredi Bankası Pos Avans sayesinde borçlarınızı önceden talimat vererek POS alacaklarınızdan ödeyebilirsiniz. POS Avans hizmeti sayesinde blokede bekleyen POS alacaklarınızı vadesini beklemeye gerek kalmadan ödemelerinizde kullanabilirsiniz. Ayrıca alıcılarda alacakları tutarın bir kısmını veya tamamını vadesini beklemeden gerekli talimatları vererek farklı alıcılara transfer edebilir veya nakde çevirebilir. POS Avans talimatını verdikten sonra banka hem size hem de alıcıya bilgilendirme mesajı göndererek güvence vermektedir.Yapı Kredi POS Avans hizmetinden yararlanabilmek için Yapı Kredi Mobil üzerinden veya banka şubeleri üzerinden Yapı Kredi Bankası POS Avans Sözleşmesini imzalayarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yapı Kredi POS’tan Limit Artışı Yapma

POS üzerinden limit artışı yapmak Yapı Kredi POS kullananlar için mümkündür. Kredi kartı bakiyesi yetersiz olduğunda müşterinin isteğiyle limit artışı yaparak satışınızı gerçekleştirebilirsiniz. Satış işlemi esnasında bakiye yetersizliği nedeni ile işlem ret edilirse limiti arttırmak için uygulayacağınız işlemler;

 • Yapı Kredi Kredi Kartını POS’a takılır.
 • Uygulama kısmından limit işlemlerine geliniz.
 • Limit işlemleri kısmından limit artırımı veya limit sorgulama işlemlerini göreceksiniz.
 • Öncelikle limiti sorgulayınız eğer burada artırılabilir limit kısmında bakiye varsa o kadar limit artışı sağlayabilirsiniz.
 • Limit artırım işlemini seçerek müşteriden şifresini girmesini talep edin.

Bu işlem sayesinde hem iş yerinize ciro kazandıracak hem de müşterinizi memnun edeceksiniz.

Yapı Kredi Bankası Raporlama Çözümleri

Yapı Kredi Bankası raporlama hizmeti Word Üye İşyerleri Kurumsal İnternet Bankacılığı hizmetinden yetki alanlar faydalanalabilmektedir. Yapı Kredi POS cihazı kullanarak yaptığınız satışları daha yakından takip edebilmek için raporlama çözümlerini kullanabilirsiniz. World rapor tarafından Word Üye İşyerlerine sunulan rapor çeşitleri;

 • Günlük satış raporu
 • Mağaza performans raporu
 • Kart performans raporu
 • İşlem tipi dağılım raporu
 • Müşteri raporu (yaş dağılım raporu, medeni durum raporu, eğitim durumu raporu, şehir durumu raporu, cinsiyet dağılım raporu)
 • Nakit akış raporu

Bu yazımızda sıkça sorulan sorular olan Yapı Kredi Destek Hattı, Yapı Kredi POS Destek numarası, Yapı Kredi POS Destek Hattı, Yapı Kredi Bankası POS Destek Hattı sorularının cevaplarının üzerinde durduk ve bu soruların cevaplarından detaylıca bahsettik. Bankalar ile diğer yazılarımız için bankalar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bizi Takip Edin !