Vakıfbank Müşteri Destek Ekibine 0850 222 0 724 numarası üzerinden ulaşabilirsiniz. Bu numaraya Türkiye’nin her yerinden 7 gün 24 saat ulaşarak bankacılık işlemlerinizi, sorularınızı ve problemlerinizi bildirebilirsiniz. Yurt dışı üzerinden Vakıfbank Müşteri Hizmetleri ile iletişim kurmak istiyorsanız 090 850 222 0 724 numarasını arayarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu numaralar dışında Vakıfbank Genel Müdürlüğü ile iletişim kurmak isteyen kişiler +90 216 724 10 00 numarasını arayabilirler.

Vakıfbank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Vakıfbank iletişim numarası 0850 222 0 724 olup bu numaraya Türkiye’nin her yerinden ve her operatörü üzerinden alan kodu çevirmenize gerek kalmadan iletişim kurabilirsiniz. Vakıfbank müşteri hizmetleri 7 gün 24 saat bu numaradan hizmet verip sizin soru, görüş ve önerilerinizi dinleyerek çözüm oluşturmaya çalışmaktadır. Ayrıca 0850 222 0 724 numarası telefon bankacılığı hizmeti de sunup yatırım, havale, EFT, fatura ödeme, kredi kartı ve banka kartı işlemleri gibi birçok işlemi buradan gerçekleştirebilirsiniz. Telefon bankacılığına bağladığınızda sizden T.C. Kimlik numarası, kart numarası ya da müşteri numarası istenerek kimlik kontrolü yapılmaktadır. Ayrıca müşteri destek ekibine bağlandığınızda yapacağınız işleme göre sizin hak sahibi olduğunuzu anlayabilmek adına annenizin kızlık soyadının 3.harfi gibi sorularla karşılaşabilirsiniz. Engelli vatandaşları da düşünen Vakıfbank sesli yanıt sisteminde tuşlamalar için geçerli olan süreyi arttırarak daha rahat bir şekilde işlemleri yapabilmenize olanak sağlamaktadır.

Vakıfbank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Vakıfbank müşteri temsilcilerine hemen bağlanarak telesekreter tarafından anlatılan hizmetleri hızlı bir şekilde geçerek müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz. Ayrıca aşağıda verdiğimiz yöntemleri kullanarak istediğiniz işlemleri daha hızlı bir şekilde gerçekleştirerek hem zaman hem de para kaybının önüne geçebilirsiniz.

 • 0850 222 0 724’ü arayarak sizden istenen bilgileri giriniz.
 • Telesekreter konuşmaya başladıktan sonra “2” tuşuna basınız. Kısa bir beklemenin ardından “0” numarasını tuşlayarak müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.
 • Ödeme, yatırım ya da para transferi konusu için müşteri hizmetleriyle direk bağlantı kurmak istiyorsanız öncelikle “3” numarasını kısa bir bekleme ardından ise “0” numarasını tuşlayabilirsiniz.
 • Banka kartı, kredi kartı veya internet bankacılığı şifreniz ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız sırasıyla “4>2>1>2” tuşlamalarını yapınız.
 • Çalıntı kredi kartı veya banka kartı bildirimi yapmak için “1” numarasını tuşlayarak işleminizi yapabilirsiniz.
 • Genel olarak sorununuz var ise “4>2>7” numaralarını sırasıyla tuşlayarak sorununuzu bildirebilirsiniz.
 • Telefon bankacılığı üzerinden ATM talebinizi “6” numarasını tuşlayarak gerçekleştirebilirsiniz.
 • POS cihazı işlemlerinizi ise “7” numarasını tuşlayarak yapabilirsiniz.

Vakıfbank Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

Vakıfbank Müşteri Destek Ekibine 0850 222 0 724 numarası üzerinde Türkiye üzerinden ulaşabilirsiniz. Yurt dışından Vakıfbank Müşteri Hizmetleri ile iletişim kurmak isteyen vatandaşlar ise +0090 850 222 0 724 numarası arayabilirler. Bu numaraya dünyanın her yerinden bağlanarak bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Hem Türkiye hem de yurt dışı üzerinden bağlantı kurabileceğiniz Vakıfbank Müşteri Hizmetleri üzerinden yapabileceğiniz işlemlerden bazıları;

 • ATM talep etme
 • Bireysel kredi işlemleri
 • Bankomat kartları ve mevduat hesabı işlemleri
 • Harcama itirazları
 • Kredi kartı işlemleri
 • Mobil ve internet bankacılığı işlemleri
 • Sözleşme, dekont ve diğer belge talepleri
 • Yatırım işlemleri
 • Teşekkür ve öneriler

Vakıfbank Müşteri Hizmetleri Ücretli Mi?

Vakıfbank Müşteri Destek Ekibi aramalarınız ücretli olup ücretler operatörünüze bağlı olarak değişmektedir. Normal şartlar altında aramalarınız tarifenize dahil olan dakikalardan götürmektedir. Ancak herhangi bir kampanyanız yoksa operatör tarafından belirlenen dakikalık ücret kesilmektedir. Örneğin operatörünüz Turkcell ve 500 dakikalık bir paket kullanıyorsunuz. Vakıfbank Müşteri Hizmetleri telefon numarasını arayarak işleminizi gerçekleştirdiniz ve bu görüşme toplamda 5 dakika sürdü. Bu durumda ücret ödemezsiniz ve görüşmeniz dakikanızdan kesilir yani 500 dakikanız varsa 495 dakikanız kalır. Ancak operatör tarafından sunulan hiçbir kampanyaya dahil değilseniz bu noktada görüşmeler tarifeniz üzerinden ücretlendirilmektedir.

Vakıfbank İnternet Bankacılığı

Vakıfbank İnternet ve Mobil Bankacılığı kullanarak telefon şubesi üzerinde gerçekleştirebildiğiniz bankacılık hizmetlerini daha hızlı ve ücretsiz şekilde halledebilirsiniz. Mobil bankacılık hizmetinden yararlanmak istiyorsanız telefonunuzun uygulama mağazasına “Vakıfbank” yazarak “Vakıfbank İnternet Bankacılık” uygulamasını kısa süre içerisinde indirebilirsiniz. Hem mobil hem de internet bankacılığına T.C. Kimlik numaranız veya müşteri numaranız ile internet şifrenizi girerek giriş yapabilirsiniz. Eğer şifreniz yoksa ve ilk defa şifre alacaksanız internet bankacılığı için açtığınız panelin sağ tarafında yer alan “Şifremi unuttum. / İlk kez şifre alacağım.” kısmına tıklayarak kredi kartı bilgileriniz veya Bankomat Kart bilgilerinizi girerek şifrenizi öğrenebilirsiniz. İnternet bankacılığı hizmeti sadece bireysel müşteriler için değil aynı zamanda ticari müşterilere de sunulmaktadır. Ayrıca dilerseniz dil seçeneklerinden İngilizce olarak da internet ve mobil bankacılık hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Vakıfbank Merkezi İletişim ve Çalışma Saatleri

Vakıfbank Genel Müdürlüğü iletişim numarası +90 216 724 10 00 olup faks numarası ise +90 2136 724 39 09 numarasıdır. Bu numaralar üzerinden Vakıfbank Müşteri Hizmetleri ile görüşemeyeceğiniz durumlarda iletişim kurabilirsiniz. Dilerseniz Saray Mahallesi Dr. Andan Büyükdeniz Caddesi No:7/A-B Ümraniye/İstanbul adresine giderek de Vakıfbank Genel Müdürlüğü ile iletişim kurabilirsiniz.

876 şubesi 12.225 çalışanı bulunan Vakıfbank hafta içi her gün hizmet vermektedir. Vakıfbank şubelerinde mesai saat 09:00’da başlayıp 17:00’da bitmektedir. Ayrıca saat 12:30 ile 13:30 arasında öğle molası verilmektedir. Hafta sonlarının dışında Vakıfbank resmi bayramlar ve dini bayramlarda da hizmet vermemektedir.

Bizi Takip Edin !

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz