Altın

227.1020

% 0.0150%

Dolar

5.3500

% 0.0000%

Euro

6.0600

% 0.0000%

Sterlin

6.9970

% 0.0000%

Frang

5.3470

% 0.0000%

Yen

0.0484

% 0.0000%

Ruble

0.0814

% 0.0000%

Riyal

1.4290

% 0.0000%

Vakıfbank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Vakıfbank, ülkemizde sahip olduğu geniş müşteri portföyü nedeniyle sürekli kendini güncellemektedir. Bu sayede 7/24 şekilde ulaşılabilecek olan Vakıfbank Müşteri Hizmetleri, sizin banka hizmetleri konusunda bütün işlemlerinizi yerine getirecektir. Müşteri hizmetleri temsilcisi, işlemlerinizi güvenle yerine getirmenizi sağlayacaktır. Vakıfbank Müşteri Hizmetleri Müşterilerinin Vakıfbank’ın bütün ayrıcalıklarından faydalanması için 0850 222 0 724 numaralı telefondan telefon bankacılığı hizmeti vermektedir….


Vakıfbank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Vakıfbank, ülkemizde sahip olduğu geniş müşteri portföyü nedeniyle sürekli kendini güncellemektedir. Bu sayede 7/24 şekilde ulaşılabilecek olan Vakıfbank Müşteri Hizmetleri, sizin banka hizmetleri konusunda bütün işlemlerinizi yerine getirecektir. Müşteri hizmetleri temsilcisi, işlemlerinizi güvenle yerine getirmenizi sağlayacaktır.

Vakıfbank Müşteri Hizmetleri

Müşterilerinin Vakıfbank’ın bütün ayrıcalıklarından faydalanması için 0850 222 0 724 numaralı telefondan telefon bankacılığı hizmeti vermektedir. Bu müşteri hizmetleri servisi sayesinde bankada işlemini gerçekleştireceğiniz bütün talimatları, telefon üzerinden verebilirsiniz. Vakıfbank Müşteri Hizmetleri servisini aramak tamamen ücretsizdir. Telefon bankacılığı sayesinde gerçekleştirebileceğiniz işlemler;

  • Vakıfbank’ta açtırdığınız bütün hesapların takibini ve işlemlerini bu şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
  • Para transferlerini herhangi bir komisyon ödemeden, telefon bankacılığı üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.
  • İlgili dönemin bakiyesini sorgulayabilir ve dönem borcunu ödeyebilirsiniz.
  • Kredi kartınızla ilgili limit bilgilerinizi öğrenebilir ve bu limit bilgilerinizle ilgili güncelleme başvurusunda bulunabilirsiniz.
  • Döviz, altın ve kıymetli evraklarınızın alım ve satımını, telefon bankacılığı üzerinden takip edebilirsiniz.
  • Fatura, SGK ve kira gibi ödemeleriniz için otomatik ödeme talimatı verebilir, verdiğiniz otomatik ödeme talimatlarınızı düzenleyebilirsiniz.
  • Sesli imza oluşturabilir, telefon bankacılığı hizmetinde zamandan tasarruf edebilirsiniz.

0850 222 0 724 Vakıfbank Müşteri Hizmetleri

Bankada sıra beklemek istemezseniz, Vakıfbank’ın modern bankacılık sisteminde geliştirdiği telefon bankacılığı ve müşteri hizmetleri servisini kullanabilirsiniz. Sürekli kendini güncellemeye devam eden Vakıfbank Müşteri Hizmetleri, bu sayede size daha çeşitli konularda yardımcı olacak ve daha kaliteli bir hizmet verecektir.

Vakıfbank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma Tuş Kombinasyonu

Müşteri hizmetlerine direk bağlanmak, oldukça sabır gerektiren bir hal almıştır. Uzun okuma prosedürleri ve karışık menüler yüzünden, insanlar müşteri temsilcisine bağlanmakta zorluk çekerler.0850 222 0 724 numaralı Vakıfbank Müşteri Hizmetleri servisini aradığınız zaman sizin karşınıza buna benzer bir durum çıkacaktır. Bu adımları hızlıca geçmek ve müşteri hizmetlerine bağlanmak için; menü okunmaya başlandıktan sonra 2 tuşuna basınız. Menü okuması sona erecek ve sizin tekrar 2 tuşuna basmanız gerekecektir. Sizi karşılayan sesli yanıt sistemi devreye girdiği anda 7 tuşuna basmanız, müşteri hizmetlerine direk bağlanmanızı sağlayacaktır. Bu sayede bütün işlemlerinizi en hızlı ve güvenilir olacak şekilde yerine getirebilirsiniz.


BENZER İÇERİKLER
Yorum Yap