TEB bankamatikten para yatırma sayesinde 7/24 işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. TEB kartına bankamatikten para yatırmak bankanın belirlemiş olduğu limitler dahilinde gerçekleşmektedir. İşlemlerinizi dilerseniz kart ile dilerseniz kartsız yapabilirsiniz. Bankanın ATM’lerini kullanarak para yatırmaya ek olarak; kredi kartı borcu ödeme, fatura ödeme gibi diğer işlemleri de yapabilirsiniz. Banka kendi müşterilerinden bu işlemler için aracılık bedeli almaz. Sizin için hazırladığımız rehberde bankamatikten para işlemleri hakkında bilgi sahibi olacaksınız.

TEB Bankamatik Para Yatırma Limiti Ne Kadar?

TEB bankamatikten para yatırma limiti kartlı işlemler için 20 bin TL olarak belirlenmiştir. Bankaların bankamatiklerden para yatırma limitleri değişiklik göstermektedir. Garanti Bankası için bu limit 12 bin iken, Yapı Kredi müşterilerine miktar limitinden ziyade, banknot limiti koymuştur. TEB kartına bankamatikten para yatırmak isteyen kişilerin, bu limitler dahilinde işlem yapabileceklerini akıllarında bulundurmalarında fayda var. Limit artırımı yapmak isterseniz, bankanın size en yakın şubesini ziyaret edebilirsiniz.

Adım Adım TEB Bankamatik Para Yatırma Nasıl Yapılır?

Adım adım TEB bankamatikten para yatırma için aşağıda yer alan adımların izlenmesi yeterlidir:

 • Size en yakın bankamatiğe gidin.
 • Kartınızı yuvaya soktuktan sonra karşınıza bir menü gelecek.
 • Bu menüden hesaba para yatırma işlemlerini seçin.
 • Yatırmak istediğiniz tutarı girin.
 • Paranızı sol alt köşede açılan yuvaya uygun şekilde yerleştirin.
 • Onay verin.
 • Makbuz almak isterseniz makbuz almak istiyor musunuz sorusuna evet diye cevap verin.

TEB Bankamatik Döviz Cinsinden Para Yatırma Mümkün müdür?

TEB bankamatikten döviz cinsi para yatırma mümkündür. Dövizde yaşanan hareketlilikle birlikte müşteriler ATM’leri kullanarak para transferi yapmak, para yatırmak istemektedirler. Ne var ki bu işlemler bankanın bütün ATM’lerinden gerçekleştirilemiyor. Döviz cinsinden işlem yapabileceğiniz bankamatikler sınırlı sayıda ve belirli lokasyonda yer alıyor. Hangi bankamatiklerle bu işlemlerin yapılabileceğini öğrenmek isterseniz, bankamatiğin yanında döviz işareti arayın. Bu işaret bulunan bankamatiklerden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yurt dışı TEB Bankamatiklerini Kullanarak Döviz Çekmek

Yurt dışı TEB bankamatikten döviz çekmek isterseniz, kur farkı ödeme derdinden kurtulmuş oluyorsunuz. İşlem, TEB ve Fransız BNP iştiraki sayesinde gerçekleşiyor. Eğer yurt dışında anlaşmalı bankalar aracılığı ile ücret ödeme derdi olmadan para çekmek isterseniz CEPTETEB kullanıcısı olmanız gerekiyor. Burada yer alan kontrol panelini kullanarak döviz hesabınızı banka kartınıza tanımlayın.

TEB CEPTETEB Müşterisi Olarak Para Yatırma

TEB CEPTETEB ile para yatırma işlemini gerçekleştirmek için ilk önce CEPTETEB müşterisi olmanız gerekiyor. CEPTETEB’li olmak çok kolay! Yapmanız gereken tek şey, bankanın internet sitesinde yer alan başvuru formunu doldurmak. Başvuru formuna bankanın mobil uygulamasında da ulaşabilirsiniz. Eğer zaten TEB müşterisi iseniz, bankanın size en yakın şubelerine giderek CEPTETEB uygulamalarından faydalanmaya başlayabilirsiniz.

CEPTETEB müşterisi olduktan sonra, bankanın sunduğu avantajlardan faydalanmaya başlayabilirsiniz. Aşağıda yer alan markalarda anında yüzde 50 indirim sahibi olmak için CEPTETEB’li olun:

 • Google Play,
 • Spotify,
 • LinkedIn,
 • App Store,
 • Apple Music,
 • iTunes,
 • Netflic,
 • Winddows Store,
 • Digiturk,

CEPTETEB’li olduğunuzu belirtmeniz halinde yapacağınız yıllık üyeliklerde yarı yarıya indirim sizi bekliyor. 6 aydan az üyelik yapan CEPTETEB müşterileri, indirimden faydalanamaz.

Markalardan yapacağınız alışverişlerde indirimlere ek olarak, havalimanında hızlı geçiş ayrıcalığına sahip olursunuz. Havalimanı geçişiniz sırasında hızlı geçiş için buggy ayrıcalığından faydalanacaksınız. Buggley müşterilerin dış hatlarda yer alan kapıya erişimini sağlayan golf araçlarıdır. Bu araçlar ring servisi verir.

Bizi Takip Edin !

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz