Teknolojinin gelişmesiyle beraber şubeye gitmeden anında kredi veren bankalar müşterilerine en kolay ve hızlı bir şekilde hizmet vermeye devam etmektedir. Online olarak başvuruda bulunup onay işleminin ardından alınacak para hesaba hızlı bir şekilde yatırılmaktadır. Bunun haricinde müşterilerin talep ettikleri kredi miktarlarına göre her banka kendi içerisinde belirli oranlarda kredi faiz oranlarını belirlemektedir. Aşağıda anında gitmeden kredi alınabilen bankalar sıralanmaktadır:

 • Vakıfbank
 • QNB Finansbank
 • Akbank
 • Türkiye İş Bankası
 • Yapı Kredi Bankası
 • Bank Pozitif
 • Ziraat Bankası
 • TEB
 • ING Bank
 • Odeabank
 • Denizbank

Vakıfbank İle Şubeye Gitmeden Anında Kredi

Vakıfbank online kredi başvurusu için “İnternet Hızında Kredi” kampanyası başlatmaktadır. Bu fırsat Vakıfbank %2.39 faiz uygulayarak müşterilerine şubeye gitmeden internet üzerinden kredi başvurusunda bulunma imkânı vermektedir. Vakıfbank ile şubeye gitmeden online olarak kredi başvurusunda bulunmak isteyenler aşağıda belirtilen belirli adımları izlemeleri  gerekmektedir.

 • Vakıfbank İnternet Bankacılığı,
 • Vakıfbank Mobil Bankacılık ile ” Başvurularım > Kredi Başvurusu ” sekmelerinden giriş yaparak istenilen forumları doldurup başvuru işlemleri tamamlanmaktadır.

QNB Finansbank İle Şubeye Gitmeden Kredi

QNB Finansbak ile şubeye gitmeden 30 bin TL sınırında kredi alabilme şansı elde edlmektedir. QNB Finansbank faiz oranını %1.26 olarak belirlemektedir. Aşağıda QNB Finansbank’tan online kredi almak için başvuru adımları listelenmektedir:

Akbank İle Şubeye Gitmeden Anında Kredi

Akbank’tan kredi almak isteyen müşteriler şubeye gitmeden online bir şekilde başvuruda bulunup hesaplarına 20 bin TL’ye kadar para alabilmektedir. Aşağıda yer alan Akbank ile şubeye gitmeden kredi alabilmek için belirtilen başvuru yolları bulunmaktadır:

 • Akbank Direkt İnternet Bankacılığı,
 • Akbank Direkt Mobil Bankacılık,
 • Akbank ‘ın resmi internet sitesi üzerinden “Akbank Direkt Kredi” formunu doldurarak hızlı ve kolay bir şekilde başvurular tamamlanmaktadır.

Türkiye İş Bankası İle Şubeye Gitmeden Anında Kredi

Türkiye İş Bankası müşterilerine ”Anında Kredi” avantajını sunarak 25 bin TL sınırına kadar internet üzerinden kredi başvurusu yapmalarını sağlamaktadır. Türkiye İş Bankası kredi faiz oranını %2.60 olarak belirlemektedir. Aşağıda Türkiye İş Bankası ile şubeye gitmeden online bir şekilde kredi almak için belirli başvuru yolları verilmektedir:

Yapı Kredi Bankası İle Şubeye Gitmeden Anında Kredi

Yapı Kredi Bankası’ndan kredi almak isteyen vatandaşlar 10 bin TL’ye kadar online olarak kredi başvurusu yapabilmektedir. Yapı Kredi Bankası faiz oranını %1.27 olarak belirlemektedir. Belirlenen bu faiz oranı alınan kredi miktarına göre artıp azalmaktadır. Yani fazla çekilen kredi miktarında faiz oranı azalmaktadır. Aşağıda Yapı Kredi Bankası ile şubeye gitmeden kredi almak isteyen müşteriler için uygulamaları gereken yollar belirtilmektedir:

 • Yapı Kredi İnternet Bankacılığı,
 • Yapı Kredi Mobil Bankacılık ile internet üzerinden kredi başvuru forumları ve sözleşmeler imzalanıp hesaba hızlı bir şekilde para yatırılmaktadır.

Bank Pozitif İle Şubeye Gitmeden Anında Kredi

Bank Pozitif, vatandaşlara birçok fırsatlar sunmaktadır. Özellikle bankanın müşterisi olma koşulunu dikkate almayarak bütün vatandaşlara hizmet vermeye devam etmektedir. Bank Pozitif ile şubeye gitmeden online olarak kredi başvurusundan bulunulduktan sonra onay işleminin ardından banka müşteri ile iletişim kurup adreslere giderek gerekli sözleşmelerin yapılmasından sonra hesaba para hızlı bir şekilde geçmektedir.  Bank Pozitif’in resmi internet sitesinde bulunan kredi başvurusu formunu doldurmak vatandaşların kredi başvurusu için yeterli olmaktadır.

Ziraat Bankası İle Şubeye Gitmeden Anında Kredi

Ziraat Bankası’nda da şubeye gitmeden kredi almak mümkündür. Ziraat Bankası’ndan 10 bin TL’ye kadar kredi alabilme şansı vardır. Ayrı Ziraat Bankası kredi faiz oranını 2.45 olarak belirlemektedir. Bu oran kredi alma miktarına ve kredi notuna göre değişmektedir. Online olarak Ziraat Bankası’ndan kredi almak isteyen vatandaşlar Ziraat Bankası’nın resmi internet sitesi aracılığı ile istenilen bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurarak başvuru işlemlerini tamamlamış olmaktadır. Aşağıda site üzerinden doldurulması istenilen bilgiler yer almaktadır:

 • Kredi Başvuru Formu
 • Kimlik Bilgileri Formu
 • Diğer istenilen bilgiler doldurularak başvuru onay süresi beklenilmektedir. Onay işlemi de tamamlandıktan sonra hızlı bir şekilde hesaba yatırılan parayı alma imkânı elde edilmektedir.

TEB İle Şubeye Gitmeden Kredi

TEB’ in müşterilerine sunduğu CEPTETEB dijital bankacılık sistemi ile online olarak kredi başvuru işlemleri de kolaylıkla yapılmaktadır. TEB ile 30 bin TL’ye kadar vatandaşlara kredi alabilme hakkı tanınmaktadır. Ayrıca TEB faiz oranlarını %2.40’tan başlatmaktadır. Vatandaşların TEB ile şubeye gitmeden internet üzerinden kredi başvuru yapabilmek için TEB’in resmi sitesinde yer alan kredi başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir.

ING Bank İle Şubeye Gitmeden Anında Kredi

ING Bank müşterilerine şubeye gitmeye gerek kalmadan kredi alma imkânı sağlamaktadır. %2.09 faiz ile online bir şekilde e-kredi çekme kolaylığını yakalamak mümkündür. ING Bank’ın belirlediği faiz oranı kredi notuna göre farklılık göstermektedir. Aşağıda ING Bank ile şubeye gitmeden kredi alabilmek için başvurulması gereken yollar sıralanmaktadır:

 • ING Bank İnternet Bankacılığı,
 • ING Bank mobil cep telefonu uygulaması ile sisteme giriş yapılarak sitede yer alan kredi başvuru formunu doldurup başvuru işlemleri kolay ve hızlı bir şekilde tamamlanmaktadır.

Odeabank İle Şubeye Gitmeden Anında Kredi

Odeabank müşterilerine “Nakit Hazır Kredi” avantajını sağlayarak şubeye gitmeden online olarak başvuru yapıp hızlı bir şekilde kredi alabilme imkanı vermektedir. Odeabank ile 10 bin TL’ye kadar kredi almak mümkündür. Bunun yanı sıra Odeabank %3.1 oranında faiz oranını belirlemektedir. Aşağıda Odeabank ile şubeye gitmeden internet üzerinden kredi başvurusu yapılabilmesi için gereken kanallar sıralanmaktadır:

 • Odeabank İnternet Bankacılığı,
 • Odeabank Mobil Bankacılık,
 • Odeabank’ın resmi sitesi olan “https://www.odeabank.com.tr/tr-tr/bireysel/basvurular/sayfalar/nakit-hazir-kredi-basvurusu.aspx” adresindeki kredi başvuru formu eksiksiz bir şekilde doldurularak kredi başvurusu onaylandıktan sonra para hesaba hızlı bir şekilde geçmekte ve kullanılmamaktadır.

Denizbank İle Şubeye Gitmeden Anında Kredi

Denizbank müşterilerine “Dijitaldeniz”  online uygulaması ile kolaylıklar sağlamaya devam etmektedir. Denizbank’tan kredi başvurusunda bulunmak isteyen herkes bu dijital uygulama ile şubeye gitmeden kredi başvurularını gerçekleştirmektedir. Başvuru sonrasında onay işleminin yapılmasının ardından hesaba direkt olarak para yatmaktadır. Böylelikle müşteriler anında paralarını çekebilme kolaylığına erişmektedir. Denizbank’tan 10 bin TL’ye varan miktarda kredi alma imkânı vardır. Bununla birlikte Denizbank kredi faiz oranlarını 3.14 olarak belirlemektedir. Aşağıda Denizbank ile şubeye gitmeden kredi başvurusunda bulunmak isteyenler için başvurmalarında kullanacakları online kanallar yer almaktadır:

 • Açık Deniz İnternet Bankacılığı,
 • Açık Deniz Mobil Uygulama,
 • Denizbank Dijital Deniz dijital uygulamasında yer alan “https://www.dijitaldeniz.com/General/NewCredit” adresine kredi almak isteyen vatandaşlar giriş yaparak kredi başvuru forumlarını eksiksiz bir şekilde doldurup işlemlerini hızlı bir şekilde tamamlayabilmektedir. Böylelikle Denizbank onay işlemlerinden sonra müşterilerin talep ettiği kredi hesaplara anında yatırmaktadır. 
Bizi Takip Edin !

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz