Şekerbank İletişim Merkezine Türkiye üzerinden 0850 222 78 78 ve 444 78 78 numaralarını kullanarak ulaşabilirsiniz. 0850 222 78 78 numarası yeni hizmete girmiş olup sizi telefon numarasından tanımaktadır. Böylelikle sizden T.C. Kimlik belgesi, müşteri numarası veya kredi kartı numarası gibi bilgiler talep etmemektedir. Şekerbank Müşteri Hizmetleri’ne yurt dışından ulaşmak isteyen kişiler ise +90 0850 222 78 78 numarası üzerinden ulaşabilir. Ayrıca sadece emeklilere özel olan 444 0 344 numarasını arayarak direk müşteri temsilcileri iletişim kurabilirsiniz.

Şekerbank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Size bir telefon kadar yakın olan Şekerbank Telefon Bankacılığına 0850 222 78 78 numarası üzerinden erişebilirsiniz. Şekerbank şubelerinde gitme ve sıra bekleme derdi olmadan birçok işleminizi Şekerbank Müşteri Hizmetleri üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden ve bütün operatörler üzerinden Şekerbank Müşteri Hizmetleri’ne bağlanarak hızlı, güvenilir bankacılık hizmetinden faydalanabilirsiniz. Böylelikle zamandan da tasarruf etmiş olacaksınız. Şekerbank Müşteri Hizmetleri numarası üzerinden sesli yanıt sistemini kullanarak veya müşteri temsilcileri ile konuşarak ürün başvurusu yapabilir, düşük komisyonlarla yatırım işlemlerini gerçekleştirebilir veya sorunlarınızı dile getirebilirsiniz. Şekerbank Telefon Bankacılığı üzerinden müşteri hizmetlerine bağlanmadan yapabileceğiniz işlemler;

  • Kredi kartı başvuru talebinde bulunabilirsiniz.
  • Kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.
  • Kampanyalar hakkında bilgi alabilirsiniz.
  • Hesap bilgilerinizle ilgili bilgileri öğrenebilirsiniz.
  • Döviz ve fonlar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Şekerbank yeni müşteri hizmetleri numarası olan 0850 222 78 78 sizi numaranızdan tanımaktadır. Şekerbank’ın kullandığı eski numara ise 444 78 78 olup hala hizmet vermektedir. Eğer numaranız Şekerbank veri tabanında yer alıyorsa sistemimiz sizin kendinizi tanıtmanıza gerek kalmadan tanımaktadır. Böylece Şekerbank müşterileri T.C. Kimlik numarası, müşteri numarası veya kart numarası gibi bilgiler vermesine gerek kalmaz ve zaman kazanmış olurlar. Eğer numaranız Şekerbank sisteminde yer almıyorsa sizi yeni müşteri olarak algılayacak ve size Şekerbank ürünleri hakkında bilgilendirerek başvurularınızı kabul edecektir.

Şekerbank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Şekerbank Müşteri Temsilcilerine hemen bağlanmak için özel bir işlem yapmanıza gerek yoktur. 444 78 78 ya da 0850 222 78 78 numaralarını arayıp bir süre beklediğinizde sistem sizi otomatik olarak müşteri temsilcilerine yönlendirmektedir. 7 gün 24 saat hizmet veren müşteri hizmetleri sayesinde haftanın her günü ve günün her saati işlemlerinizi, soru ve sorunlarınızı bildirebilirsiniz.

Şekerbank Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

Şekerbank Müşteri Temsilcileri yeni iletişim numarasının 0850 222 78 78 olduğundan sizlere bahsetmiştik. Ancak bu numaraya sadece Türkiye üzerinden ulaşılmaktadır. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) yaşayan vatandaşlarımız Şekerbank Müşteri Hizmetleri’ne bağlanmak için yeni telefon numarasının başına “0” ekleyerek ve alan kodu çevirmeden aramalıdır. Yani KKTC için Şekerbank Müşteri Hizmetleri numarası 00850 222 78 78’dir. Ayrıca yurt dışı üzerinden Şekerbank Telefon Bankacılığı hizmetinden faydalanmak isteyen müşteriler için 2 farklı numara belirlenmiştir. Bunlardan ilki “444 78 78” numarasıdır. Diğeri ise “+90 0850 222 78 78” numarasıdır. Telefon olan her noktada yanınızda olan Şekerbank Telefon Bankacılığı üzerinden yapabileceğiniz işlemler;

  • Vadeli, vadesiz ve yatırım hesabı işlemleri (vadeli ve vadesiz mevduat açma kapama, döviz alış ve satış, hazine bonosu, devlet tahvilleri, kredi hesapları hakkında bilgi alma)
  • Kredi kartı ve banka kartı işlemleri (kredi kartı borç ödeme, yenileme işlemleri, kayıp işlemleri, şifre oluşturma, hesap özeti bilgileri, nakit avans, güncelleme işlemleri)
  • Para transferi işlemleri (Havale, EFT ve SWIFT işlemleri)
  • Ödeme işlemleri (fatura, vergi, trafik cezası, SGK ödemeleri, şans oyunu ödemeleri, telefona TL yükleme gibi)
  • Diğer bankacılık hizmetleri (otomatik ödeme talimatları, artan hesap tanımlama ve iptal etme, sigorta başvuruları, FİNDEKS paket ve risk raporu oluşturma gibi)

Şekerbank Telefon Bankacılığı Ücretli Mi?

Şekerbank Müşteri Hizmetleri ile görüşmelerinizden tarifenize göre ücret kesimi olmaktadır. Operatörünüz tarafından belirlenen ücretler dahilinde Şekerbank Müşteri Hizmetleri ile görüşme sağlayabilirsiniz. Yani Şekerbank Telefon Bankacılığı hizmetini aramanız aslında başka bir operatör kullanan bir kişiyi aramaktan farksızdır. Eğer her yöne arama fırsatı sunan bir pakete sahipseniz sadece dakikanızdan harcama yaparak bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Tamamen ücretsiz şekilde bankacılık hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız Şekerbank Mobil Bankacılığı veya internet bankacılığından faydalanabilirsiniz.

Şekerbank Emekli Destek Hattı

Şekerbank emeklilere özel bir numara sunarak hiçbir tuşlama yapmadan direk müşteri hizmetleriyle görüşme fırsatı tanımaktadır. Şekerbank emeklilere özel destek hattı numarası ise 444 0 344 olup 7 gün 24 saat emeklilerin hizmetindedir. Şekerbank Emekli Destek Hattı sayesinde şubeye gitmeye gerek kalmadan, sesli yanıt sistemiyle uğraşmadan direk müşteri temsilcileri ile iletişim kurarak işlemlerinizi kısa süreler içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.

En Yakın Şekerbank Şubesi ve ATM’sini Nerede?

Şekerbank en yakın şube ve ATM’lerini internet sitesi üzerinden öğrenebilirsiniz. Bunu yapmak için öncelikle www.sekerbank.com.tr adresine gidiniz. Ardından “En yakın Şekerbank” yazan kısman tıklayarak aramanızı gerçekleştirebilirsiniz. Şekerbank 272 adet banka şubesiyle ve 460 adet ATM’siyle sizlerin hizmetindedir. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC)’de de bankası ve ATM’si bulunan Şekerbank her daim yanınızda. Şekerbank Müşteri Hizmetleri üzerinden yapabildiğiniz her şeyi ve daha fazlasını banka şubelerine giderek de yapabilirsiniz. Şekerbank şubeleri hafta içi her gün çalışmakla birlikte mesai saat 09:00’da başlayıp 17:00’da bitmektedir. Buna ek saat 12:30 ile 13:30 arası öğle tatili bulunmaktadır. Ayrıca Ramazan Bayramı, Kurban Bayramı, Cumhuriyet Bayramı, 30 Ağustos gibi dini ve milli bayramlarda Şekerbank şubeleri hizmet vermemektedir.

Bizi Takip Edin !

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz