Günümüzde hizmet veren bazı web siteleri, para kazanılmasını sağlamaktadır. Yatırım yapmadan para kazanılmasını sağlayan bu siteler, günümüzde en çok araştırılan konulardan bir tanesi olmaktadır. Zira pek çok insan, evden çıkmadan para kazanmayı hayal etmektedir. Para kazandıran web siteleri, bilgisayar ve internet bağlantısına sahip olduğunuz sürece oturduğunuz yerden kazanç sağlayabilmenize yardımcı olmaktadır.

Yatırımsız para kazandıran siteler, pek çok farklı kategoride iş imkânı sunmaktadır. Yetenekleriniz doğrultusunda işinizi seçerek evden para kazanmaya başlayabilmeniz mümkündür. Para kazandıran web siteleri arasında Türk ve yabancı olanlar da bulunmaktadır.

Para Kazandıran Siteler

Para kazandıran siteler, iş arayan birçok bireyin meslek sahibi olmasını sağlamaktadır. Para kazanmayı sağlayan sitelerden bazıları herkes tarafından bilinmektedir. Bu sitelere örnek olarak Youtube ve Instagram verilebilir. Bu sitelerde fenomen olanlar, yaptıkları paylaşımlar doğrultusunda para kazanabilmektedir. Bilinen bu sitelerin dışında, internet üzerinden para kazanılabilecek birçok farklı web adresi bulunmaktadır. Aşağıdaki başlıklara göz atarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Para Kazandıran Web Siteleri

Fiverr

Yatırımsız para kazandıran siteler arasında yerini alan Fiverr, pek çok farklı kategoride ticaret yapılabilinen bir sitedir. Verebileceğiniz hizmetler ile ilgili ilanlar oluşturarak işe başlayabilirsiniz. Fiverr web sitesinde çeviriler yapabilir, pek çok farklı alanda tasarımlarınızı satabilir, video editörlüğü yapabilirsiniz. Daha birçok alanda hizmet vererek para kazanabileceğiniz Fiverr’e üye olarak işlem yapmaya başlayabilirsiniz.

Freelancer

Para kazandıran web siteleri arasında yer alan seçeneklerden bir tanesi de Freelancer olmaktadır. Freelancer üzerinden çeviri yaparak, makale yazarak, editörlük yaparak para kazanabilmek mümkündür. Belirtilen işlerin yanı sıra sayısız alanda hizmet vererek kazanç elde edebilirsiniz. Bu siteye üye olduktan sonra iş ilanınızı açarak müşterilerinizden gelen siparişleri tamamlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra Freelancer, zaman zaman yarışmaların düzenlendiği bir platformdur. Yarışmayı kazanan bireyler, belirli miktarda ücreti hesaplarına aktarabilmektedir.

Upwork

Upwork, kısa süreli işler yaparak para kazandıran bir web sitesidir. Diğer para kazandıran web siteleri gibi, üye olmanız ve verebileceğiniz hizmetler ile ilgili ilan oluşturmanız yeterli olacaktır. Kısa süreli olarak bir firmada çalışabilir veya asistanlık yapabilirsiniz. Bu noktada yabancı dil bilen bireyler, daha fazla tercih edilmektedir.

Field Agent

Field Agent, para kazandıran siteler arasında yerini almaktadır. Akıllı cihazlarınıza Appstore ve Google Play uygulamalarından indirebileceğiniz bu uygulama, saha çalışması gerektirmektedir. Sizlere yapmanız için bazı görevler verilmektedir. Örneğin ürün fiyat ve kalite kıyaslaması için bir mağazaya giderek fotoğraf çekmeniz talep ediliyor. Sizlere verilen basit ürün inceleme görevini yaparak para kazanabilirsiniz.

Stockimo

Stockimo, internet üzerinden para kazanmanızı sağlayacak bir web sitesidir. Mobil cihazlar ile uyumlu olan Stockimo, yalnızca Apple kategorisindeki cihazlar için uygulama sağlamaktadır. Telefon ya da profesyonel fotoğraf kameraları ile çekim yaparak siteye yüklemeniz durumunda para kazanabilirsiniz. Bir alıcı fotoğrafınızı beğenirse, bedelini ödeyerek fotoğrafınızı satın alabilir. Sıradan fotoğraflar yerine kaliteli ve sıra dışı fotoğraflar kullanırsanız, para kazanabilirsiniz. Zira kimse, sıradan fotoğraflar için ücret ödemek istememektedir.

ClixSense

Yatırımsız para kazandıran siteler arasında bulunan ClixSense, anket doldurarak gelir elde etmenizi sağlamaktadır. Tarafınıza gönderilen anketleri cevaplayarak geri göndermeniz durumunda, her bir anket için yaklaşık olarak 0.50 cent kazanabilirsiniz. Her bir anket ortalama 5 dakika sürmektedir. Günlük olarak sayısız anket doldurmanız mümkündür. Zamanınızı hiç almayacak anketleri tamamlayarak iyi bir gelir sağlayabilirsiniz.

YouSpotProperty

YouSpotProperty, para kazandıran web siteleri arasında yerini almaktadır. Bu sitede, sizden kullanılamayacak durumdaki evleri tespit etmeniz istenmektedir. Ancak bu evlerin tamamen kullanılmaz olması, içinde kimsenin yaşamaması ve satılık olmaması gerekmektedir. Eğer çevrenizde harabe olan bir ev varsa, bu siteye form doldurarak bildirimde bulunabilirsiniz. Evin o anki değerinin %1’i sizin kazancınız olacaktır.

Bzz Agent

Bzz Agent, internet üzerinde bedava ürün kazanmanızı sağlayan bir sitedir. Bu siteye üye olanlar, sitenin belirlediği ürünleri çevrenize tanıtmanızı istemektedir. Bu sayede site size bedava ürün gönderimi yapacaktır. Kazanacağınız ürünler, oldukça geniş skaladadır. Örnek vermek gerekirse, bir temizlik ürünü kazanabilir ya da teknolojik ürünler elde edebilirsiniz.

AQA (Any Question Answered)

AQA, yatırımsız para kazandıran siteler arasındadır. AQA, bir araştırma sitesidir. Bu sitede yapmanız gereken kullandığınız ürünler ile ilgili soruları cevaplamak olacaktır. Bu sayede her soru için belirli miktarda para kazanabilmeniz mümkündür. Bu site, kullanıcılarının hangi kategorideki ürünler hakkında cevap oluşturmak istediklerine göre sorular yöneltmektedir.  Günlük belirli bir mesai saati olmayan bu sitede, günün istediğiniz saati soru cevaplayabilirsiniz.

GiftHulk

GiftHulk, dolaylı olarak para kazandıran internet sitelerinden bir tanesidir. “Her şey parayla derler. Biz buna inanmıyoruz.” sloganı ile kurulan GiftHulk, yatırımsız çek kazandıran bir web sitesidir. Bu site üzerinden video izleyerek, tarayıcı aramaları yaparak ve anket doldurarak coin kazanabilirsiniz. Bu coinler, hediye çekine dönüştürülebilmektedir. Bu sayede internet alışverişlerinizi çok daha uygun fiyatlara yapabilirsiniz.

Slicethepie

Slicethepie, para kazandıran siteler arasında yer almaktadır. Üstelik bu site, çek ya da kupon yerine nakit para vermektedir. Sizden istenen şarkı, film, kıyafet, kitap gibi sayısız kategorideki ürünü deneyerek yorum yapmanız durumunda para kazanabilirsiniz. Slicethepie ürün analizi yaparak keyifli zaman geçirmek ve para kazanmak isteyenler için idealdir.

Clickworker

Clickworker, yazı yazarak para kazanabileceğiniz bir web sitesidir. Bu site üzerinde pek çok farklı alanda yazı yazarak para kazanabilirsiniz. Bunun yanı sıra anket doldurma, veri düzenleme, araştırma yapma gibi görevlerden de kazanç sağlanabilmektedir.

Yukarıda belirtilen sitelerin dışında pek çok telefon uygulaması ve yayın sitesi bulunmaktadır. Para kazanmak için tercih edebileceğiniz birçok site mevcuttur. Bu sitelerin tamamı maaşlar kadar yüksek bir ücret teklif etmese de, gelir elde edebilmenizi sağlamaktadır. Platformların çoğu, yatırımsız para kazandıran siteler arasındadır.

 

 

Bizi Takip Edin !

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz