OdeaBank oksijen hesabı standart bir faizden çok daha yüksek oranda getiri sağlayan bir hesaptır. Bu hesap sayesinde gecelik faiz oranından daha yüksek bir faiz elde edilebilmesi mümkündür. OdeaBank oksijen hesap 4 bin TL üstü kısmını 1 gün vadeli ve temdit etmeyen bir vadeli hesaba verilen talimat doğrultusunda otomatik olarak aktaran bir vadesiz hesap türüdür. Yani bir bankanın belirlemiş olduğu standart bir faiz oranından daha fazlası ile parasını çoğaltmak isteyen kişiler oksijen hesabı açabilirler. Bu hesabın açılabilmesi için de OdeaBank’ta bir hesabı olan kişiler banka şubelerinin yanı sıra internet bankacılığı ve iletişim merkezinin telefon numarasını da kullanabilirler.

Oksijen Hesap İle Eğitime Ve Doğaya Katkı Verebilirsiniz

Oksijen hesabın sosyal sorumluluk projesi kapsamında hem bir çocuğun eğitimine hem de doğaya katkıda bulunabilmek mümkündür. Oksijen hesabı olan kişiler TEMA Vakfı’nın Doğa Eğitim Projeleri’ndeki çocukların eğitimlerine fayda sağlayabilir. Bunun dışında Balıkesir’deki ağaçlandırma kampanyasına da destek olabilir. Böyle bir katkıda bulunmak isteyen kişilerin 10 bin TL ve üzeri miktarda hesaba sahip olması ve bu hesaba tek seferde 2 bin TL karşılığında işlem yapması yeterlidir. Bu işlemi gerçekleştiren kişiler adına da OdeaBank istenilen desteklerden birisini müşterisi adına sağlamaktadır.

Oksijen Hesabın Avantajları Nelerdir?

Oksijen hesabın faydaları arasında TEMA vakfına destek olunabilme imkanı vermesi vardır. Bunun yanı sıra yüksek faiz oranları seçeneği de yine OdeaBank oksijen hesabı ile sağlanmaktadır. Bu hesaba düzeni yapılacak ödemeler oldukça hızlı bir şekilde yapılabilir. Faturalar ile uğraşmak istemeyen kişiler de yine OdeaBank oksijen hesap da otomatik ödeme talimatı verebilir. Bu hesabın bir başka avantajı ise günün her anında para çekme işleminin gerçekleştirilebilmesidir. 7 gün 24 saat boyunca ne zaman ihtiyaç olursa bu hesaptan para çekilebilir.

OdeaBank Oksijen Hesap Tipleri Nelerdir?

Oksijen hesap türleri iki farklı şekildedir. Bunlardan bir tanesi standart oksijen hesabıdır. Bu hesap Türk Lirası’nın yanı sıra dolar ve Euro cinsinden de açılabilir. Bu hesapların da oldukça cazip faiz oranları mevcuttur. Bir diğer oksijen hesap türü ise hoş geldin oksijen hesabıdır. Bu hesap da yine TL’nin yanı sıra Euro ve USD cinsiden açılabilmektedir. Bu hesabı açabilmek için de minimumum 5.000 TL/USD/Euro kullanım tutarının belirlenmesi gereklidir. Bu hesap türleriyle ilgili detaylı bilgi için OdeaBank’ın internet sitesi ziyaret edilebilir.

Oksijen Hesap İçin Belirlenen Faiz Oranları Kaçtır?

Oksijen hesap faiz oranları hangi türden hesap açılacağına göre değişiyor. Oksijen hesap oldukça yüksek getiriye sahip bir hesaptır. Bundan dolayı da son ödemin en popüler olan hesaplarından da bir tanesidir. Bu hesabın ne kadar kazanç sağlayacağı da hem açılan hesap türüne, hem hangi cins para ile hesap açıldığına hem de hesaptaki paranın miktarına göre değişmektedir. Genel olarak TL hesabı için %22,50, USD için %3,50, Euro için ise %1,15 oranında bir getiri mevcuttur. Fakat net oranları öğrenmek isteyen kişilerin OdeaBank’ın internet sitesine girmesi ya da banka şubelerine uğraması gereklidir. Bu kanallar üzerinden her para cinsine ve her miktara göre faiz oranının ne kadar olduğu öğrenilebilir.

Farklı Oksijen Hesaplarının Açılabilmesi Mümkün Müdür?

Farklı oksijen hesapları açmak için farklı para cinsleri olması gereklidir. Aynı para cinsinden ikinci bir oksijen hesabın açılabilmesi mümkün değildir. İkinci bir oksijen hesabı açmak isteyen kişilerin Euro ya da USD cinsinden hesap açılışı yapması gereklidir.

Bizi Takip Edin !

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz