Multinet Kart Bakiye Sorgulama & Bakiye Yükleme
Multinet Kart Bakiye Sorgulama & Bakiye Yükleme

Multinet Kart Bakiye Sorgulama

Multinet bakiye sorgulama işlemi için https://applications.multinet.com.tr/gys/gms/CardBalance.aspx adresinden veya  https://kullanici.multinet.com.tr/  adresine girerek 6656 numara ile başlayan kart numarasının devamını yazarak sorgulayabilir ya da MultiPay mobil uygulaması üzerinden bakiye sorgulama işleminde bulunabilirsiniz. Multinet kart üye iş yerleri tarafından verilmektedir.

Multinet Kartına Bakiye Yükleme İşlemi Nasıl Yapılmaktadır?

Multinet kart kullanıcıları bakiye yükleme işlemlerini bireysel olarak yapabilmektedir. Bakiyesi yetersiz olan kişiler kredi kartları üzerinden Multinet kartlarına ekstra para gönderiminde bulunabilirler. Multinet Kartı ile yapılan harcamalarda puan ve ekstra indirim verilmektedir. Bu indirimleri veya puanları üye iş yerlerinde harcayabilirsiniz. Yapılacak olan her alışveriş sonrası hesap bakiyenize TatlıPara yatırılmaktadır. TatlıPara ile birlikte bedava yiyecek alışverişinde bulunabilirsiniz. Multinet Kartınızı üye iş yeri verdiği takdirde limitin bitmesi durumunda iş yerinizden limit yenileme talebinde bulunabilirsiniz. Bireysel olarak yapılacak olan yüklemelerde ise kredi kartınıza otomatik ödeme talimatı vererek online olarak yapabilirsiniz.

Multinet Kartı Bireysel Kart Kullanıcısı Nedir?

Multinet kart herhangi bir kurum tarafından verilmediği takdirde bireysel olarak da Multinet kartına başvuru yapılabilinir. Mutlinet Kartı kişisel kart kullanıcı olmak isteyen kişiler başvurularını şu şekilde yapmaktadır;

 • Multinet resmi internet adresi https://multinet.com.tr/Sayfalar/homePage.aspx sayfasına girerek Multinet Kart başvurusunda bulunabilirsiniz.
 • Online başvuru yapamayan kişiler 444 87 36 numaralı çağrı merkezini arayarak sözlü bir şekilde başvuruda bulunabilir.

Bireysel karta başvuruda bulunan kişiler kampanya ve koşullardan haberdar olmak için düzenli olarak kart bakiyesi yüklemesi gerekmektedir. Bireysel olarak kart bakiyesi yükleyen kişilere özel kampanya ve indirimler verilmektedir. Kartın bakiyesi yetersiz olduğu durumlarda kredi katı üzerinden veya ATM’lerden online transfer işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Multinet bireysel kart ile yapılan alışverişlerde ekstra TatlıPara kazanılmaktadır. Otomatik ödeme talimatı yapan kişilere ise 20 TL değerinde TatlıPara hediyesi verilmektedir.

Multinet TatlıPara Nedir, Nasıl Kazanılır?

Multinet Kart TatlıPara her gün harcanan Mutlinet bakiyesi ile birlikte ay sonuna doğru bakiye bitmeden verilen bir hediye puan türüdür. Türkiye üzerinde anlaşmalı üye işyerlerinden yapılan harcamalardan kazanılan TatlıPara puanı yapılan harcamalar sonucunda kartınıza gelen ek hediye puanlardır. 1 TatlıPara puanı 1 Türk Lirasına eşittir. Kazandığınız TatlıPara’ları market ve restoran ihtiyaçlarınızda harcayabilirsiniz. TatlıPara kampanyasından faydalanmak isteyen kişiler MultiPay indirerek kampanyaya katılımda bulunabilirler. TatlıPara kazanma koşulları ise şu şekildedir;

 • TatlıPara kazanmak isteyen Multinet kart kullanıcıları, Multinet kart numarası ile birlikte MultiPay’a başvuruda bulunmalıdır.
 • MultiPay üzerinden başvuru yapan kişiler uygulama üzerinden her gün bugün buradayım seçeneği ile yemek yiyecekleri restoranı belirlemeleri gerekmektedir.
 • Restoran içerisinde yapılan harcamalar ile birlikte veya Multinet kampanyaları üzerinden TatlıPara kazanılabilir. TatlıPara bakiyeleri ise şu şekilde kullanılmaktadır;
 • Kazanılan her TatlıPara bakiyesi 1 TL’ye tekabül etmektedir, isteyen kişiler para bazında kullanımda bulunabilmektedir.
 • TatlıPara bakiyesini anlaşmalı otellerde, akaryakıt istasyonlarında veya marketlerde kullanabilirsiniz.

Multinet Kart İle Nerelere Harcama Yapılabilir?

Multinet kart ile alışveriş yapılabilecek yerler arasında üye iş yeri arasında olan Shell istasyonlarından akaryakıt harcamasında bulunabilirsiniz. Özel Shell Partner kar ile birlikte bu kampanyadan faydalanabilirsiniz. Multinet Kart ile birlikte yapılabilecek diğer bir alışveriş türü ise seyahat alışverişidir. Seyahat alışverişlerinizi online yaptığınız zaman ekstra Multinet puanı kazanabiliyorsunuz. Şirket tarafından yapılacak olan organizasyonlar Multinet kart tarafından yapılabilir. Multinet’in verdiği diğer bir kart ise MultiGift hediye kartı firmada çalışan kişilere, iş yeri tarafından verilen bir hediye karttır. MultiGift hediye kartı çalışanlara hediye kart bakiyesi vermektedir. Çalışan kişiler hediye bakiyeden istediklerini alabilmektedir. MultiGift kartın avantajları ise şu şekildedir;

 • Çalışan kartı olarak verilmektedir, çalışanlar dışında müşterilere veya sosyal yardım ihtiyacı sahiplere de bu kart verilmektedir.
 • MultiGift kartı sahibi üye iş yerlerine %39’a kadar vergi yardımı sağlanmaktadır.
 • 000 farklı mağazada alışveriş imkanı tanınmaktadır.
 • MultiGift hediye kartı, istenilen her yerde ve hizmette kullanılabilir.
 • MultiGift hediye kartının bakiyesi online olarak Multinet resmi internet sayfasından takip edilebilinmektedir.
Bizi Takip Edin !