Dünyanın ilk faizsiz dijital bankası olma özelliği gösteren Kuveyt Türk Senin Bankan bir bankadan beklediğiniz her şeye sahiptir. Şubeye gitme derdi olmadan tüm bankacılık hizmetlerini gerçekleştirebileceğiniz Senin Bankan ile işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebileceksiniz. Temel bankacılık hizmetlerinden ücret almayan Senin Bankan normal bankalardan çok daha avantajlı fırsatlar sunmaktadır.

Senin Bankan Şubesiz Bankacılık Hizmeti

Kuveyt Türk Senin Bankan şubeye sahip değildir. Tüm işlemler Senin Bankan İnternet Şubesi, mobil uygulama, çağrı merkezi ve Kuveyt Türk ATM’leri üzerinden gerçekleştirilmektedir. Şube hariç bir bankanın sahip olması gereken bütün özelliklere sahip olan Senin Bankan tüm işlemlerinizi dijital ortamlardan gerçekleştirebilirsiniz. Para çekme, para yatırma, banka hesabı açtırma, EFT ve havale gibi birçok işlemi şubeye gitmenize gerek kalmadan dijital platformlar üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Senin Bankan Tarafından Sunulan Hizmetler

Senin Bankan sunulan ürünler cari hesaplar, turkuaz katılma hesabı, altın hesabı, diğer kıymetli maden hesapları, mobil şube ve internet şubesidir. Senin Bankan cari hesap sizden işletim ücreti almaz. Ayrıca cari hesabınıza para gönderirken veya para çekerken transfer ücreti ödemezsiniz. Ayrıca bu hesabı kullanarak yapacağınız alışverişlerde bol bol puan kazanacaksınız. QR kodla para çekme ve yatırma hizmeti de sunan cari hesaba yurt dışından gelen paralarda da kesinti yapılmamaktadır. Ayrıca bu hesap kapsamında yatırdığınız tutarların 100.000 TL’ye kadar olan kısmı Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) güvencesindedir.

Turkuaz katılma hesabı sizi karına ortak etmektedir. Faize girmeden kara ortak olarak kazanç elde edeceksiniz. Birikimlerinizi Senin Bankan kullansın karın %95’i senin olsun. Bu hesapta dilediğin zaman paranı yatırıp çekebilirsin. Bu işlemleri yaparken kara ortak olmaya devam edersin. Ayrıca turkuaz katılma hesabı kapsamında dolar, euro ya da altın birikimlerinizi değerlendirebilirsiniz. Bu hesap kapsamında 100.000 TL yatırımınıza Senin Bankan 1 aylık yaklaşık 1.300 TL kar payını size sunmaktadır.

Altın hesabıyla miktarı önemli olmaksızın tüm altınlarınızı Senin Bankan ’da güvence altına alabilirsin. Güncel kurları takip ederek dilediğiniz an altın birikimlerini satabilir veya satın alabilirsiniz. Ayrıca dilediğin an yatırdığınız altınları çekebilirsiniz.

Senin Bankan Müşterisi Nasıl Olunur?

Senin Bankan müşterisi olmak için öncelikle www.seninbankan.com.tr adresine gidiniz. Ardından sağ üst kısımda yer alan “Senin Bankanlı Ol” ya da ana sayfada yer alan formu doldurarak oturduğunuz yerden sizde Senin Bankan müşterisi olabilirsiniz. Üye olma formunda ad, soy ad, cep telefonu, T.C. Kimlik numaranız, kimlikte yer alan doğum tarihiniz, ikamet ettiğiniz il ve ilçeyle birlikte e-posta adresinizi girmeniz istenmektedir. Bu bilgileri doldurduktan sonra gerekli onay işlemlerini vererek “Hemen Başvur” butonuna tıklamanız Senin Bankan müşterisi olmanız için yeterli olacaktır.

Senin Bankan Kampanyaları

Senin Bankan promosyonları dönemlik olarak sizlere sunulup şu ana kadar 3 adet kampanya sunmuştur. Bunlardan ilki Senin Bankan banka kartı ile kitapyurdu.com üzerinde yapılan alışverişlere özel olarak sunulmuştur. Bu kampanya kapsamında 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde %60 oranında indirim sunulmaktadır. Bu indirimden tek seferde 30 TL indirime sahip olabilirsiniz. Sunulan ikinci kampanya ise A101 market zincirinde yapılan alışverişlere özel sunulmaktadır. Bu kampanya kapsamında 200 TL ve üzeri alışverişlerde 20 TL indirim uygulanmaktadır. Son olarak sunulan kampanya ise tekrar kitapyurdu.com üzerinden yapılan alışverişlere özel olarak hazırlanmıştır. Kampanya kapsamında site üzerinden yapacağınız 75 TL ve üzeri alışverişlerinizde 15 TL anında indirim kazanacaksınız.

Senin Bankan İletişim Bilgileri

Senin Bankan iletişim seçenekleri arasında e-posta, telefon ve faks seçenekleri bulunmaktadır. 0850 251 0 123 numarası üzerinden Senin Bankan çağrı merkezine bağlanabilir, 0212 354 11 11 numarası üzerinden Senin Bankan merkezi ile iletişim kurabilir veya 0212 354 12 12 numarası üzerinden faks gönderebilirsiniz. E-posta ile iletişim kurmak isteyenler ise seninbankan@kuveytturk.com.tr adresine e-maillerini gönderebilir. Senin Bankan merkezi ise Büyükdere Caddesi No:129/1 Kat:11 Esentepe/İstanbul adresinde hizmet vermektedir.

Bizi Takip Edin !

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz