Kuveyt Türk internet bankacılığına giriş yapmak için https://isube.kuveytturk.com.tr adresinden yararlanmak mümkündür. Kuveyt Türk tarafından sağlanan internet bankacılığı hizmetleri tamamen ücretsizdir. Oturduğunuz yerden herhangi bir banka şubesine gitmeye gerek kalmadan tüm işlemlerinizi halledebilirsiniz. Kuveyt Türk internet bankacılığı uygulamaları tablet, akıllı telefon ve bilgisayarlar aracılığı ile kullanılabilmektedir.  İnternet bankacılığı hizmetlerini kullanarak şu işlemleri gerçekleştirmeniz mümkündür:

 • EFT işlemleri,
 • Hesaplar arası para transferleri,
 • SGK/Emekli Sandığı/Bağ-Kur ödemeleri,
 • Doğalgaz/Elektrik/Su faturası ödemeleri,
 • Otomatik ödeme talimatları.

Kuveyt Türk’ün kullanıcıları için hazırladığı internet bankacılığı hizmetlerinden yararlanmak isteyenlerin ilk olarak şifre belirlemeleri önemlidir. Şifre belirleme işlemleri ise Kuveyt Türk şubeleri ve Kuveyt Türk ATM’leri aracılığı ile yapılabilmektedir.

Kuveyt Türk  İnternet Bankacılığı İndir

Kuveyt Türk internet bankacılığını indirmek için App Store ve Google Play servislerini ziyaret etmeniz gerekmektedir. Hem internet bankacılığı hem de mobil uygulamaları iPhone ve Android işletim sistemleri ile kullanabilmek mümkündür. İndirme işlemi sonrasında şifre belirleyerek hizmetlerden hızlı bir şekilde yararlanabilirsiniz. Şifre belirleme işlemleri https://isube.kuveytturk.com.tr internet sitesi ve mobil uygulamalar üzerinden gerçekleştirilebilmektedir.

Kuveyt Türk İnternet Bankacılığı Açma

Kuveyt Türk internet bankacılığını açabilmek için öncelikle Kuveyt Türk şubeleri üzerinden bir hesap sahibi olmanız gerekmektedir. Hesap açma işlemi sonrasında internet bankacılığı için şifre talebinde bulunmanız önemlidir. Şifrenizi internet bankacılığına giriş yapmak için kullanacağınız için unutmamaya özen gösterin. Hali hazırda Kuveyt Türk müşterisi olanlar ise 444 0 123 numaralı hat aracılığı ile internet bankacılığı şifrelerini öğrenebilirler. Kuveyt Türk internet bankacılığı ve mobil uygulamalar aracılığı ile yapacağınız tüm işlemlerde aynı şifreyi kullanmanız mümkündür. İnternet Bankacılığı uygulamalardan yararlanmak için aynı zamanda müşteri numaranızı da kullanmanız gerekmektedir. Müşteri numarasını bilmeyenler müşteri destek hatları ya da Kuveyt Türk şubelerinden yardım alabilmektedirler.

Kuveyt Türk  İnternet Bankacılığı Telefon Numarası Güncelleme

Kuveyt Türk internet bankacılığı telefon numaralarını güncellemek için destek alabileceğiniz üç farklı yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemler şu şekildedir:

 • Kuveyt Türk internet bankacılığı ve mobil uygulamaları yolu ile numara güncelleme: İnternet bankacılığı hizmetleri ya da mobil uygulamalara giriş yaparak özellikler ve ayarlar sekmesi aracılığı ile numara güncellemesinde bulunabilirsiniz. Bu işlemin ardından cep telefonunuza gelen kodu girerek onay vermeniz gerekmektedir.
 • Kuveyt Türk şubeleri aracılığı ile numara güncelleme: Kuveyt Türk şubelerine giderek vezneler yardımıyla güncelleme talebinde bulunmak mümkündür. Bunun için, banka çalışanları tarafından size verilen formu doldurmanız yeterli olacaktır.
 • Kuveyt Türk ATM’leri aracılığı ile numara güncelleme: Kuveyt Türk hesap ya da kredi kartını ATM’lere yerleştirerek “Şifre İşlemleri” bölümünden destek alabilirsiniz. Bu işlem için Kuveyt Türk müşterilerinden ek bir ücret talep edilmemektedir. 

Kuveyt Türk  İnternet Bankacılığı EFT Limiti

Kuveyt Türk internet bankacılığı aracılığı ile EFT limiti kaldırmak isteyenlerin https://isube.kuveytturk.com.tr adresine giriş yapmaları gerekmektedir. “İşlem ve EFT Kısıtlamaları” menüsü aracılığı ile EFT ayarları yapabilmek mümkündür. EFT limiti işlemleri konusunda Kuveyt Türk şubeleri ve ATM’lerinden de hizmet alabilirsiniz.

Kuveyt Türk İnternet Bankacılığı Avantajları

Kuveyt Türk internet bankacılığının avantajları şunlardır:

 • Kuveyt Türk hesapları ile ilgili olan işlemlerin tümünü tek sayfa üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.
 • Kuveyt Türk tarafından hazırlanan kart türlerine başvurabilir veya sahip olduğunuz kartlar ile ilgili bankacılık hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.
 • İnternet bankacılığı hizmetleri sayesinde fatura ödeme işleminde bulunabilir ve otomatik fatura ödeme talimatı oluşturabilirsiniz.
 • Sigorta ve emeklilik konularında işlem yapabilir ve ödemelerinizi tek tuşla gerçekleştirebilirsiniz.
 • Kuveyt Türk internet bankacılığı uygulamaları tüm kullanıcılar için kişisel bir hizmet kalitesine sahiptir. Mobil uygulamalar sayesinde ücretsiz ve kolay bir şekilde işlem gerçekleştirmek mümkündür.
 • Kuveyt Türk internet bankacılığı hizmetleri kullanıcıların kişisel bilgilerini koruma altına alarak güvenli bir kullanım sağlamaktadır.

Kuveyt Türk İnternet Bankacılığı Şifre Hatırlatma

Kuveyt Türk internet bankacılığı ile şifre hatırlatma talebinde bulunmak için 0850 251 0 123 ve 444 0 123 numaralı müşteri destek hattından yardım alabilirsiniz. İnternet bankacılığı ve mobil uygulamalar aracılığı ile şifre almak isteyen kullanıcılar ise https://isube.kuveytturk.com.tr adresi üzerinden talepte bulunabilmektedirler. İnternet sitesinde yer alan “Yeni Şifre Al” sekmesi ile müşteri numaranızı girdiğinizde yeni şifre oluşturma seçeneğinden yararlanabilirsiniz. İnternet bankacılığı üzerinden şifre hatırlatma talebinde bulunacakların şu konularda dikkatli olmaları tavsiye edilmektedir:

 • İnternet sitesinin açılış ekranında yer alan kullanıcı adı sekmesi sadece kurumsal müşteriler için geçerlidir. Bireysel müşteriler için ayrı bir sekme kullanılmaktadır.
 • Bireysel müşteriler için hazırlanan ekrana müşteri numarasının yanı sıra ad soyad ve T.C. kimlik numarası bilgilerinin girilmesi gerekmektedir. Aynı zamanda formda yer alan takvim üzerinden doğum tarihini doğru bir şekilde girmeniz önemlidir.
 • Kuveyt Türk internet bankacılığı ya da mobil uygulamalar üzerinden yeni şifre belirleme işleminde bulunduktan sonra ana sayfaya geri dönüş yapmanız gerekmektedir. İşlemin doğru bir şekilde sonuçlandığını anlayabilmek için müşteri numaranız ve T.C. kimlik numaralarınızı girerek yeni şifrenizle giriş yapmayı deneyebilirsiniz.

Şifrenizin çeşitli sebeplerden dolayı bloke olması durumunda ise telefon bankacılığı veya Kuveyt Türk şubelerine bireysel başvuruda bulunarak form doldurmanız gerekmektedir. Bloke olan şifreler için internet bankacılığı ve mobil uygulamalar üzerinden yardım almak mümkün değildir.

Bizi Takip Edin !

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz