İş Bankası POS yardım hattı günün her saatinde aranabiliyor. İş Bankası üye iş yerlerine bazı ayrıcalıklar sağlıyor. Bankanın üye işyerlerine sağladığı hizmetlerden bir tanesi pos cihazlarıdır. Bu cihazlar sayesinde işyerleri İş Bankası’nın ayrıcalıklı fırsatlarından yararlanabilme fırsatı yakalıyor. Bu cihazı kullanan ve yardım almak isteyen kişilerin de yapması gereken tek şey 0850 724 77 76 hatlı destek hattı aramasıdır. İş Bankası pos destek hattı 7 gün 24 saat boyunca müşterilerine hizmet vermektedir. Bundan dolayı ne zaman ihtiyaç olursa bu hat rahatlıkla aranabilir.

POS Çalışma Koşuları Nelerdir?

Pos çalışma koşullarından bir tanesi ertesi iş günü ödemelerdir. İş Bankası üye işyerlerine pos cihazları üzerinden yaptıkları satışları komisyon karşılığında ertesi gün ödeyebiliyor. Bunun yanı sıra sabit bir ücret karşılığında da ödemeler ertesi gün gerçekleştirilebiliyor. Ertesi gün ödemenin dışında geç ödeme tercihi de mevcuttur. Bunlar da şu şekildedir:

  • Blokeli takvim günü,
  • Blokeli iş günü,
  • Ayın belli günü/günleri ödeme,
  • Haftanın belli bir günü ödeme,
  • Hybrid (Komisyonlu+Beklemeli).

POS Başvurusu Nasıl Yapılır?

Pos başvurusunu yapabilmek için en yakın banka şubesine gidilebilir. İş Bankası üye işyerlerinden birisi olarak pos’a başvuruda bulunmak isteyen kişiler banka şubelerine gidebilir ve taleplerini iletebilir. Bunun yanı sıra hem bireysel hem de ticari internet bankacılığıyla da pos başvurusunda bulunabilmek mümkün.

POS Başvurusu Yapmak İçin Gerekli Olan Belgeler Nelerdir?

Pos başvurusu için gerekli olan belgeler olarak İş Bankası’nda bir ticari hesabın olması halinde herhangi bir evrak talep edilmiyor. Pos cihazına başvurabilmek için İş Bankası’nda hesabın olması şarttır. Vadesiz ticari mevduat hesabı olan üye işyerlerinden ise başvuru sırasında herhangi bir belge istenmiyor. Bu cihazla ilgili detaylı bilgiye ise İş Bankası’nın internet sitesinden ulaşılabiliyor. Bunun yanı sıra çağrı merkezleri de yine pos cihazı hakkında bilgi almak için başvurulabilecek adreslerden birisidir. Pos cihazı olan kişiler ise yardım alabilmek için İş Bankası pos destek hattı ile iletişime geçmelidir.

İş Bankası POS Ücret Ödemesi Ne Kadar?

İş Bankası pos ücretleri ödemesi seçilen tarifeye göre değişiyor. Örneğin sabit tarifeli pos ücreti yaşanabilecek durumlara göre belirleniyor. Bu tarifeyi seçen kişiler önceden belirlenmiş olan ücreti her ay ödemek durumundadır. Bunun haricinde ise banka herhangi bir ödeme talep etmiyor. Komisyonlu ödemelerde ise yapılan satışlar üzerinden banka bir komisyon alıyor. Satış oranı fazla olan kişiler de genellikle sabit tarifeli postu tercih edebiliyor. Böylece her satıştan komisyon vermek yerine tüm satışlar için belirli bir ücret verilebiliyor. Bu ücretlendirmeler ile ilgili detaylı bilgi edinmek isteyen kişiler İş Bankası şubelerine giderek bilgi talebinde bulunabilir. Bunun yanı sıra bankanın çağrı merkezi de yine pos cihazı hakkında size bilgiler verebilir.

İş Bankası Üye İşyeri Arasında Olmanın Faydaları Nelerdir?

İş Bankası pos’tu kullanmanın faydaları arasında gösterilebilecek şeylerden bir tanesi tahsilatı her türlü logoya sahip kredi kartıyla yapılabilecek olunmasıdır. İş Bankası üye işyerlerine birçok avantaj sağlıyor. Bu yüzden de işyeri sahiplerinin en çok tercih ettiği hizmetlerden birisi İş Bankası pos oluyor. Bunun yanı sıra İş Bankası üye işyerlerinden birisi olunması halinde işlem hacmi de yükselir. İş Bankası pos’a geçmek isteyen kişiler banka ile iletişime geçerek başvurularını gerçekleştirebilir. Bu sayede de İş Bankası’nın işyerleri için sunduğu tüm ayrıcalıklardan yararlanılabilir. İş Bankası’nın müşterilerine sağladığı fırsatlardan bir diğeri ise İş Bankası pos destek hattı ile günün her saatinde hizmet vermesidir.

Bizi Takip Edin !

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz