Türkiye’de hem kamu bankası, hem de özel banka olarak hizmet göstermekte olan İş Bankası uygun EFT ve havale ücretleri ile bankacılık sektöründe tercih edilmeye devam ediliyor. Bankacılık hizmetleri arasında en sık kullanılan işlemler olarak dikkat çeken ve banka tercihinde büyük rol oynayan havale ve EFT ücretleri belirli şartlar ve kullanılan para transfer yönetime göre değişiklik gösteriyor. Peki, 2019 yılında İş Bankası EFT ve havale ücreti politikası nasıl olacak? Birlikte güncel ücretlere göz atalım.

İş Bankası 2019 EFT ve Havale Ücretleri?

İş Bankası hesabınızdan gerek havale olarak farklı bir İş Bankası hesabına, gerekse de farklı bankalardaki hesaplara yapacağınız EFT işlemlerinde şubeleri, bankamatikleri, mobil bankacılık uygulamasını ve internet bankacılığını kullanabilirsiniz. Kullandığınız para transfer yönetime göre ücretleri de değişiklik gösteriyor. İşte detaylar!

İş Bankası 2019 Şubeden EFT ve Havale Ücreti

İş Bankası şubeden EFT ücreti mevcut müşterilerin hesabından veya kasadan yapılması durumunda 12 TL’dir. İş Bankası müşterisi olmayanların gerçekleştirecekleri havale ve EFT işlemlerinde ücretler ise minimum 55 TL’dir ve para transfer miktarına göre 600 TL’ye kadar çıkmaktadır. İş Bankası şubeden isme veya hesaba havale ve EFT işlemi özel müşterilerde değişiklik gösteren ücretler ile yapılmaktadır.

İş Bankası 2019 Bankamatikten EFT ve Havale Ücreti

İş Bankası bankamatiklerinden EFT ve havale ücreti Türkiye içerisindeki mevcut ATM’ler üzerinden yapıldığında 12 TL ücretlendirmesi bulunmaktadır. KKTC üzerinden yapılacak İş Bankası ATM üzerinden EFT ve Havale işlemlerinde ücretlendirme ise 20 TL olarak belirlenmiştir.

İş Bankası 2019 Mobil Uygulama ile EFT ve Havale Ücreti

İş Bankası mobil uygulama EFT için işlem ücreti 5.10 TL olarak belirlenmiştir. İş Bankası 2019 mobil uygulamadan EFT ücreti mesai saatleri dışında gerçekleştirildiği durumda 7.40 TL ücretlendirme yapılmaktadır. İş Bankası mobilden havale ücreti 2019 yılında 2.90 TL olarak belirlenmiştir.

İş Bankası 2019 İnternet Bankacılığı EFT ve Havale Ücreti

İş bankası 2019 internet bankacılığı EFT ücreti 5.10 TL’dir. Gecikmiş EFT işleminde ise fiyat 7.40 TL’dir. İnternet şubesi üzerinden yapılacak olan EFT işlemlerinde saat 16:30’dan sonra yapacağınız EFT işlemlerinde bu tutar uygulanmaktadır. İş Bankası internetten havale ücreti ise 2.90 TL’dir.

Bizi Takip Edin !

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz