Halkbank müşteri hizmetlerinden yardım almak isterseniz 444 0 400 ve 0850 222 04 00 numaraları hatlardan yararlanabilirsiniz. Halkbank müşteri hizmetleri 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Müşteri temsilcileri aracılığı ile tüm bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve ürünleriniz hakkında teknik destek alabilirsiniz. Aynı zamanda müşteri hizmetleri hattı sayesinde Halkbank ürünlerine başvuruda bulunabilirsiniz. Aynı zamanda, Halkbank tarafından sosyal medya kullanıcıları için hazırlanan Twitter müşteri destek merkezinden de yardım almanız mümkündür. Halkbank’ın müşterileri ile iletişime geçmek için kullandığı diğer iletişim kanalları şu şekildedir:

 • halkbank.com.tr internet sitesi,
 • Halkbank şubeleri,
 • Halkbank mobil uygulamaları,
 • Halkbank ATM’leri.

 Halkbank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

 Halkbank müşteri hizmetleri telefon numaraları şu şekildedir:

 • Halkbank çağrı merkezi telefon destek hattı: Halkbank çağrı merkezinden hizmet almak için 444 0 400 ve 0850 222 0 400 numaralı hatlar ile iletişime geçebilirsiniz. Bu numaralar hem operatör hem de müşteri temsilcileri aracılığı ile hizmet sunmaktadırlar.
 • KOBİ ve Esnaf müşteriler için kullanılan telefon hatları: KOBİ ve esnaflar için 0850 222 0 401 ve 444 0 401 numaralı hatlar hizmete sunulmaktadır.
 • Halkbank faks numarası: Halkbank şubeleri ve Halkbank genel merkezine faks ile ulaşabilmek için 0212 340 09 09 numaralı hattı kullanabilirsiniz.
 • Halkbank Twitter müşteri destek hesabı: Sosyal medya kullanıcıları https://twitter.com/halkbanksizinle adresi üzerinden online müşteri temsilcileri ile iletişim kurabilmektedirler.

Halkbank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Halkbank müşteri hizmetlerine direk bağlanmak isteyenlerin ilk olarak 444 0 400 ve 0850 222 0 400 numaralı hatlar ile iletişime geçmeleri gerekmektedir. Hattı aradıktan sonra ise kayıp ve çalıntı bildirimleriniz için 0 tuşuna basarak müşteri temsilcisine bağlanabilmeniz mümkündür. Bu işlem öncesinde kredi kartı numarası ve kart şifrenizi girmeniz istenecektir. Gerekli bilgiler sağlandıktan sonra kısa bir süre içerisinde müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz. Müşteri temsilcileri ile diğer konularda gerçekleştireceğiniz görüşmeler için ise sesli yanıt sistemi üzerinden 5 numaralı tuşa basabilirsiniz. Bu işlemin ardından müşteri temsilcisi ile direkt görüşme sağlamanız mümkündür.

Halkbank Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

Halbank müşteri hizmetlerinin iletişim numaraları aracılığı ile müşteri temsilcisine bağlanmak için 0850 222 0 400 numaralı hattan yararlanılabilmektedir. Halkbank Diyalog merkezine ulaşarak öncelikli olarak kendi adınıza mı yoksa başka biri adına mı işlem yapılacağını seçmeniz gerekmektedir. Kendi adınıza işlem yapmak istediğiniz durumlarda belirtilen süre içerisinde sizden talep edilen bilgileri sağlamanız gerekmektedir. Halkbank Diyalog hattı ile iletişime geçen kullanıcıların müşteri ve telefon numarası bilgilerini sağlamaları önemlidir. Halkbank müşteri hizmetleri uygulamasından yararlanmak istemeyenler www.halkbank.com.tr adresinden hizmet alabilmektedirler. Aynı zamanda Halkbank şikayet hattı aracılığı ile rahatsız olduğunuz durumları bildirebilir ve şikayet kaydı oluşturabilirsiniz.

Halkbank Müşteri Hizmetleri ile Yapılacak İşlemler

Halkbank müşteri hizmetleri üzerinden yapılacak işlemler şu şekildedir:

 • Halkbank Diyalog servisi ile EFT talimatı verebilir ve hesaplarınız arasında havale işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
 • Halkbank yatırım hesaplarınızı kontrol edebilir ve hesaplarınız ile ilgili her türlü işlemi yapabilirsiniz.
 • Döviz alım/satım işlemlerini hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.
 • Hızlı bir şekilde vadeli ve vadesiz hesap oluşturabilirsiniz.
 • Bankaya sunmuş olduğunuz kişisel bilgilerinizi istediğiniz her an değiştirebilirsiniz.
 • Kredi kartınızın çalınması durumunda hızlı bir şekilde bildirim yapabilir ve kartlarınızı kullanıma kapatabilirsiniz.
 • Halkbank İnternet bankacılığı ya da mobil bankacılık işlemleriniz ile ilgili yardım ve destek alabilirsiniz.
 • Halkbank tarafından hazırlanan ürünler hakkında güncel bilgilendirmeler alabilirsiniz.
 • Halkbank ürünleri hakkında öneri ve istekte bulunabilir; rahatsız olduğunuz konularda şikayet kaydı oluşturabilirsiniz.
 • Halkbank ürünlerinizin hesap özetini sorgulayabilir ya da ekstre gönderimi talebinde bulunabilirsiniz.
 • Kredi kartı hesap kesim tarihi değişikliği talebinde bulunabilir ve borç yapılandırma talebi oluşturabilirsiniz.
 • Kredi kartınızın borç durumunu sorgulayabilir ve operatör yardımıyla borç ödeme işlemini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
 • Doğalgaz, elektrik, su ve internet faturalarını operatör yardımıyla ödeyebilir ve otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.
 • Cep telefonu faturanızı ödeyerek TL yükleme işlemi de yapabilirsiniz.

Halkbank Müşteri Hizmetleri ile Kredi Kartı Başvurusu

Halkbank müşteri hizmetleri üzerinden kredi kartı başvurusu yapabilmek için öncelikle operatöre bağlanmanız gerekmektedir. Sesli yanıt sistemi üzerinden kredi kartı başvurusu seçeneği ile kart başvuru işleminize başlayabilirsiniz. Öncelikle başvuracağınız kredi kartı türünü seçmeniz, daha sonra ise sizden istenen bilgileri eksiksiz bir şekilde sağlamanız istenecektir. Bu aşamada T.C. kimlik ve cep telefonu numarası sunmanız yeterli olacaktır. Kredi kartı başvuruları operatör aracılığı ile gerçekleştirildiği için sunduğunuz bilgiler güvence altındadır.

Halkbank Müşteri Hizmetleri ile Kredi Başvurusu

Halkbank müşteri hizmetleri üzerinden kredi başvurusunda bulunmak için 444 0 400 numaralı hattı aramanız ve sesli yanıt sistemini “Kredi Başvurusunda Bulunmak İstiyorum” şeklinde yanıtlamanız gerekmektedir. Kredi başvurusunda bulunmadan önce yüksek bir kredi skoruna sahip olduğunuz konusunda emin olmanız gerekmektedir. Halkbank tarafından verilen kredilerde müşterilerin kredi notu büyük bir öneme sahiptir. Başvuru esnasında operatör tarafından T.C. kimlik numarası ve cep telefonu bilgisi talep edilmektedir. Bu bilgiler girildikten sonra başvuru işlemi tamamlanmaktadır. Kredi başvurunuzun sonucunu sorgulayabilmek için yeniden Halkbank müşteri hizmetleri üzerinden işlem yapabilirsiniz. Kredi başvurunuzun sonuçları 1 gün içerisinde açıklanmaktadır.

Bizi Takip Edin !

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz