Altın

220.7720

% -0.0317%

Dolar

5.3900

% 0.0000%

Euro

6.1200

% 0.0000%

Sterlin

6.9880

% 0.0000%

Frang

5.4090

% 0.0000%

Yen

0.0493

% 0.0000%

Ruble

0.0806

% 0.0000%

Riyal

1.4400

% 0.0000%

Gizlilik Politikası

Banka ve Krediler sitesini kullanarak, gizlilik Anlaşmasını kabul edip uygulamış olursunuz. Bu gizlilik politikası sitemize giren her kullanıcı için geçerli olup bankavekrediler.com ve giren kullanıcı arasında hükümlüdür. Gizlilik politikası şartları…


Banka ve Krediler sitesini kullanarak, gizlilik Anlaşmasını kabul edip uygulamış olursunuz. Bu gizlilik politikası sitemize giren her kullanıcı için geçerli olup bankavekrediler.com ve giren kullanıcı arasında hükümlüdür. Gizlilik politikası şartları aşağıdaki gibidir.

1-Banka ve Krediler sitesi ve tüm aktif sayfalarında olan bilgi ve makalelerin doğruluğuna, kullanıcıların arz ve talep ihtiyaçlarını karşılayacağına ve güvenlik çerçevesi içinde geçerlilik süresini geçmeyeceğine herhangi bir garanti ve güvence vermez.

2-Banka ve Krediler aktif sayfası üzerinde kayıt işlemi yaparken veya site içerisinde yorum veyahut paylaştığınız ” Ad-Soyad, Adres bilgisi, Doğum tarihi, WEB sitesi, Telefon numarası, E-posta ve IP adresi”şeklinde kişisel bilgiler Adli makamlar istemediği sürece üçüncü şahıslar ile asla paylaşılmaz.

3- Banka ve Krediler aktif sayfasında paylaşılan kişisel bilgiler, bloglar ve diğer dökümanlardan yararlanılması sonucunda varolan zararlardan Site yönetimi, Makale editör ve diğer kurucular sorumlu tutulamaz.

4-Banka ve Krediler aktif sayfasında paylaşılan blog ve makale içerikleri kendi editörlerimiz tarafından yazılmakta olup, DMCA aracılığıyla lisanslı hale getirilmiştir. Mevcut diğer siteler, sitemiz içerisinde olan makalelerden alıntı ve kopyalama yaparken alt kısmına  aktif sitemizi veyahut ilgili başlığa yönlendirici bir link eklemek zorundadır.

5-Banka ve Krediler aktif sayfası kullanıcısı ve aktif okuyucularının yaptıkları kayıtsal işlemlerden, yapmış oldukları yorumlardan ve bu yorumlara girdikleri kullanıcı adlarından oluşan kazanç yoksunluğundan editörlerimiz  ve site yönetimi sorumlu değildir ve tutulamaz.

6-Banka ve Krediler aktif sayfasında bulunan içerikler üzerinde hak sahibi olduğunu savunan ve bunu kanıtlayan kişi ve kurumların, alakalı olan durumla ilgili iletişime geçmeleri sonrası içerik kesinkes yayından kaldırılır.

7-Banka ve Krediler aktif sayfasına giriş yaptığınız ve yorum yaparken kullandığınız E-posta adresinize sizin isteğiniz harici asla mail gelmez ve spam gönderilmez.

8-Sayfa boyunca okuduğunuz Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları gerek görüldüğü vakit değiştirilebilir ve sonrasında bu herkese açık bir şekilde yayımlanır.

9-Banka ve Krediler aktif sayfası kullanıcıları yukarıda sunulan tüm şartlarını kabul etmiş bulunur.

Yasal Uyarı: Bankavekrediler.com adresinde bulunan bloglar ve makaleler kesin bilgiler içermez. Bu içerikler editörlerimizin kendi araştırmaları doğrultusunda olan bilgisel yorumlarıdır. Bu bilgisel yorumlardan doğacak sıkıntılardan Banka ve Krediler aktif sayfası sorumlu tutulamaz. İçerikler hakkında en geniş ve en net bilgileri Bankaların resmi sayfalarından edinebilirsiniz veya bizzat şubelerine gidebilirsiniz.