Garanti Bankası, ülkemizde bulunan birçok anlaşmalı üye işyerine POS Desteği sunuyor. Her geçen gün artan üye işyeri sayısı, müşterilerin daha avantajlı alışverişler yapılmasını sağlıyor. Belirtilen işyerlerinden yapılan alışverişlerde ekstre taksit kazanıldığı gibi Bonus puan kazanımı da olmaktadır. Bazı durumlarda üye işyerleri kullanmış oldukları POS cihazlarında arızalar yaşamaktadır. Bu gibi durumlarda en çok araştırılan konular arasında Garanti Bankası POS Destek Numarası yer almaktadır. Müşteri hizmetleri için ayrı bir numara, üye işyerleri için ayrı bir destek numarası kullanan Garanti Bankası, sorunlara hızlı bir şekilde çözümler üretmeye çalışıyor.

Garanti Bankası POS Destek Numarası üzerinden yetkililer ile iletişime geçen birçok kişi, sabit bir numara bulamadıklarından şikayet etmektedir. Ülkemizde bulunan herhangi bir noktadan 444 0 339 telefon numarasını aramanız durumunda Garanti Bankası yetkilileri ile oldukça kolay bir şekilde iletişim kurabilirsiniz. Yaşanılan POS sıkıntısı eğer sesli iletişim üzerinden çözülebilecekse; Destek hattı içerisinde yer alan temsilci sizlere sorun giderilene kadar yardımcı olmaktadır. Eğer arıza tahmin edildiğinden büyük ise arıza kaydı oluşturulur. Arıza kaydı oluşturulduğu gün ya da ertesi gün Garanti Bankası yetkilileri sizleri ziyaret ederek sorunun çözümünü yerinde sağlamaktadır. Eğer doğrudan Garanti Bankası POS‘u kullanmıyorsanız iletişime geçeceğiniz numaraları şu şekilde sıralayabiliriz;

  • VERA: 444 2 262
  • BEKO: 444 0 888
  • Profilo: 444 0 776
  • Hugin: 0 212 251 73 43
  • İngenigo: 0 850 250 40 30

Garanti Bankası POS Destek Hızlı Çözümleri

Garanti Bankası POS cihazı kullanan birçok kişi, bazı sorunları teknik destek almadan da halledebilirler. Aşağıda yer alan sorunların tamamı gün içerisinde karşılaşabileceğiniz basit sorunlardır. Yaşanılan sorunlar ve çözümleri;

İletişim Bilgilerini Güncelleme: Mağaza ya da dükkanınızı değiştirmiş olabilirsiniz. Garanti Bankası POS cihazı içerisinde yer alan iletişim bilgilerinizi en yakın şube üzerinden oldukça kolay bir şekilde düzenleyebilirsiniz.

Ekstremin Düzenli Gelmesini İstiyorum: Ekstrenizin düzenli olarak adresinize gelmemesinin birkaç nedeni vardır. Adresiniz ya yanlış ya da eksik olması durumunda ekstrelerinizi teslim alamazsınız. Yine Garanti Bankası şubelerini ziyaret ederek adresinizi güncelleyebilir, ekstrelerinizin düzenli gelmesini sağlayabilirsiniz.

Rulo Temini: Garanti Bankası POS cihazlarında kullanılacak ruloları yine Garanti Bankasından talep etmeniz gerekiyor. BU bağlantı adresi Garanti Bankasının üye işyerlerine sunduğu fırsatları içermektedir. Buradan oldukça kolay bir şekilde rulo talebinde bulunabilirsiniz.

Rulo Kullanımı: Garanti Bankası tarafından gönderilen rulolar sadece kendi POS cihazları için uyumludur. ÖKC olarak adlandırılan ortak POS cihazlarında bu rulolar hiçbir şekilde kullanılamamaktadır.

ÖKC Cihazlar İçin Rulo Nereden Temin Edilir: Arçelik, Beko gibi kurumsal yerlerden ÖKC cihazlar için oldukça kolay bir şekilde rulo temini yapabilirsiniz. Bununla beraber 0 850 222 72 72 telefon numarası üzerinden de rulo temini yapabilirsiniz.

İade Nasıl Yapılmalı: Müşterinizin almış olduğu ürün ve hizmetin iadesini istiyor olabilir. Ödemeyi kart üzerinden aldığınız için geri iadeyi de yine bu kanal üzerinden yapmanız gerekiyor. Pos cihazınızı açarak işlem menüsüne girin. İşlemler içerisinde iade alanı varsa son işlemler içerisinden ilgili işlemin iptalini gerçekleştirerek bakiyenin karşı tarafa iade edilmesini sağlayabilirsiniz. Eğer menü içerisinde iade bölümü yoksa Garanti Bankası ile iletişime geçerek bu sorunu oldukça hızlı bir şekilde çözümleyebilirsiniz.

Bizi Takip Edin !

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz