Evde Balon Paketleme İşi
Evde Balon Paketleme İşi

Yeni iş imkanlarından anında sizi haber ediyoruz. Bu yazımızda ek gelir elde etmek isteyen ev hanımı, öğrenci ve birçok kişinin aradığı evde balon paketleme işi hakkında size bilgi vereceğiz.

Evinizin rahatlığında ek gelir elde etmek ister misiniz ? Sizde evinizde ek iş yaparak bütçenize katkıda bulunmak ister misiniz ? Evet, seslerini duyar gibi olduk. Öyleyse şimdi size çok sorulan sorulardan olan balon paketleme işi nasıl yapılır ? Evde balon paketleme işi ile aylık ne kadar para kazanırım ? sorularının cevaplarını aşağıda size vereceğim. Balon paketleme işi aklınıza yatarsa aşağıdaki başvuru formundan sizde evde balon paketleme işine başvuru yapabilirsiniz.

 

Ek iş veren firmalar ellerindeki çeşitli işleri dışarıdan başvuran kişilere veriyorlar. Bunun nedeni de iş yüklerini hafifletmektir. Evlere iş vererek kendi iş yüklerini azaltma ve daha çok sipariş alma şansları oluyor.Ek iş veren firmalar, kendilerine yapılan başvuruları değerlendirip uygun gördükleri kişilere dönüş yapıp, her türlü malzemelerle birlikte işi veriyorlar.

Balon paketleme işinin yapımı da çok basit ! Firmalar size balonları ambalajlamak için poşetler ve aynı renk balonları da koymanız gereken koliyi veriyorlar. Siz sadece balonları ambajlayıp kolilerin içine yerleştiriyorsunuz.

İşte bu söylediğim kadar basit !

Eliniz alıştığı zaman sizde günde binlerce balon paketleme işi yaparak çok büyük gelirler elde edebilirsiniz. Yapılan anketlerde de evde ek iş yapan kadınların yaptığı işlerle önemli gelirler kazandığını gösteriyor !

Evde balon paketleme işi ne kadar kazandırır?

Evinizde kolayca yapacağınız balon paketleme işi ile sizde günlük, haftalık ya da aylık olarak para kazanabilirsiniz. Bazı firmalar paket başına bazıları ise adet ve koliye göre ödeme yapmaktadır. Balon paketleme işinde paket fiyatları 40 – 50 krşdan başlamaktadır. Sizde günde 200 paket iş yaparsanız 100 TL ayda 3000 tl para balon paketleyerek kazanabilirsiniz.

Evde Para Kazanmak İstiyorum !

Evde balon paketleme veren firmalara nasıl başvuru yapılır?

81 ilimizde evlere ek iş veren firmalar sitemiz üzerinden yapılan başvuruları takip etmektedir. Sizde evde ek iş yapmak istiyorsanız aşağıdaki başvuru formunu doldurup başvuru yapabilirsiniz. Evlere iş veren firmalar başvuruları değerlendirip size dönüş yapacaktır. İşler ve başvurular için herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

Diğer ek işler için web sitemizi takip etmeyi unutma !

!! Firmalar ile sitemizin herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır. Firmalar sadece ilanlarını bizim sitemizde paylaşmaktadır. !!

Bizi Takip Edin !