Cepten Kredi Veren Bankalar
Cepten Kredi Veren Bankalar

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte artık her şey kolaylaşmaya başladı. Eskiden kredi çekmek için bankaya gitmeniz gerekirken artık cep telefonunuzdan sms atarak kredi çekebilirsiniz.Cep telefonlarınız ile sms atarak 1.000 TL ile 55.000 TL kadar hazır kredi fırsatlarından şubeye gitmeden kefilsiz, evraksız ve hızlı bir şekilde yararlanabilirsiniz.

Sms ile Cepten Kredi Veren Bankalar

SMS ve internet üzerinden cepten kredi veren bankalar şu şekilde sıralanır:

  • QNB Finansbank Enpara Kredi
  • Yapı Kredi
  • İş Bankası
  • Akbank

Bu bankalara şubeye gitmeye gerek kalmadan sanal başvuru ya da SMS ile başvuru yaparken T.C. kimlik numarası ile işlem başlatılır. T.C. kimlik numaranız ile banka kredi notunuzu ve diğer değerlendirmelerinizi gözden geçirdikten sonra cepten kredi başvurunuzun onaylanıp onaylanmadığını size bildirecektir.

QNB Finansbank Enpara Cepten Kredi Kullanımı Nasıldır?

Enpara cepten kredi QNB Finansbank’ın dijital bankacılığı olarak 2020 yılında da hizmet vermeye devam etmektedir. Enpara.com internet sitesi veya mobil uygulaması sayesinde kredi başvuruları kabul edilebilmektedir. Bankanın aktif olarak müşterisi olmayan ve kredi talebinde bulunan kişilerin de belirttikleri adreslere kurye yolu ile gönderilecek belge ve evrakların imzalanması sonucu kredi alınabilir.

Bankanın aktif müşterisi ise anında kredi alabileceklerdir. Enpara.com aracılığıyla alınacak kredi en fazla 30.000 TL olabilir. 30.000 TL’ye kadar olan ihtiyaçlar için uygulanacak güncel faiz oranı %2,89 olmaktadır.

Enpara.com aracılığıyla 15.000 TL kredi alındığında 12 ay vade seçeneğiyle kredinin geri ödeme miktarı 1549 TL olarak müşteriye yansıyacaktır.

24 aylık vadeli olarak kredi ödemesi için aylık geri ödeme miktarı 930 TL, 36 ay vadeli olarak kredinin geri ödemesi de 735 TL olarak ödenecektir.

Yapı Kredi Bankası Hızlı Kredi Nasıldır?

Yapı Kredi bankası aracılığıyla 2020 yılı cepten kredi kullanımı için Hızlı Kredi adı altında ön onaysız kredi imkânı sunulmaktadır. Banka 25.000 TL’ye kadar olan nakit ihtiyaçlarını 36 ay vade seçenekleri ile kullanmak isteyen müşterilerine şubeye gitmeden kredi kullandırtabiliyor. Hızlı Kredi’ye internet ya da bankanın mobil uygulaması üzerinden başvuru yapmak yeterlidir.

Hızlı kredi ile cepten kredi kullanmak isteyen müşteriler için güncel faiz oranı %2,94 olarak sabitlenmiştir. 15.000 TL ihtiyaç kredisi kullanan bir müşteri geri ödeme planını 12 ay vadeli olarak yapmayı tercih ettiği takdirde aylık geri ödeme taksiti 1554 TL olmaktadır.

15.000 TL kredi kullanımında 24 ay vadeli olarak kredi ödemesi için belirlenen aylık taksit tutarı 936 TL, 36 ay vadeli kredi geri ödemelerinde ise aylık 742 TL ödeme yapılması gerekecektir.

Akbank Direkt Kredi Nasıldır?

Akbank cepten direkt kredi ile ön onaysız kredi sahibi olmak mümkündür. Banka 20.000 TL’ye kadarki nakit ihtiyacı için kredi alan müşterisinden aylık olarak %3,23 oranında faiz uygulaması yapmaktadır. Akbank aracılığı ile 10.000 TL tutarında kredi kullanmış bir müşterinin 12 ay vadeli olarak kredi ödemesi aylık 1057 TL olacaktır.

24 ay vadeli olarak kredi kullanan müşterinin kredi ödeme tutarı aylık 645 TL, 36 ay vadeli geri ödemelerde aylık taksit tutarı 514 TL olarak hesaplanmıştır.

İş Bankası Anında Kredi İmkânları Nasıldır?

İş Bankası ile ön onaysız cepten kredi kullanmak 2020 yılı içerisinde müşterilerin hizmetine sunulmaktadır. Anında Kredi kampanyasından yararlanmak isteyenler 25.000 TL’ye kadar kredi kullanabilme hakkına sahiptirler. İş Bankası ile cepten kredi sahibi olmak isteyen müşteriler için belirlenmiş güncel faiz oranı %2,60 olarak belirlenmiştir. İş Bankası cepten krediden yararlanmak için kredi talebinde bulunan müşterinin kredi notu faiz belirlemede etkili rol oynamaktadır.

İş Bankası Anında Kredi ile nakit ihtiyaçlarını hızlıca karşılamak isteyen kişilerin 15.000 TL tutarında kredi kullanmaları durumunda 12 ay vade ile kredinin geri ödeme tutarı aylık olarak 1517 TL olacaktır.

24 ay vade ile kredinin geri ödeme aşamasında müşterinin aylık ödeme taksiti 897 TL, 36 ay vadeli kredi kullanımında ise cepten kredi geri ödeme taksit tutarı aylık olarak 699 TL şeklinde olacaktır.

Değerli okurlarımız, bu yazımızda sms ile cepten kredi veren bankalar ve sms ile cepten kredi veren bankalar 2020 ile ilgili birçok
önemli etkenden bahsettik. Bunlar dışında diğer kredi haberleri için banka kredileri sayfamızı ve sitemizi takip etmeyi unutma !

Bizi Takip Edin !