Burgan Bank müşteri iletişim merkezi 7/24 bankanın müşterileriyle bağlarının güçlenmesi içi çalışan bir ekiple telefon, faks ve e-posta kanalarından hizmet vermektedir. 2012 yılında Kuveyt merkezli bir ortaklığın Türkiye’ye taşınmasıyla çalışmalarına başlamış olan Burgan Bank, kendine özgü ‘’Müşteri Memnuniyet Bildirgesi’’ adı altında bir bildirge oluşturmuş durumdadır. Bu bildirge doğrultusunda Burgan Bank müşteri hizmetleri ekibi:

 • Müşteri gizliliğini sağlamak,
 • Müşteri istek ve taleplerine en kısa sürede cevap vermek,
 • Müşteriyi ilgi odağının merkezinde tutmak,
 • Müşteri karşısında dürüstlük ve şeffaflık ilkelerini takip ederek hizmet vermektedir.

Burgan Bank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Burgan Bank çağrı merkezi telefon numarası, Burgan Bank’a her iş günü ve istenildiği saate ulaşmanın yolu olup 444 8 222 şeklindedir.

Bu numara aranırken Burgan Bank’ın 09.00 ve 17.00 saatleri arasında hizmet verdiği unutulmamalıdır. Ayrıca 12.00 ve 13.00 saatleri arasında Burgan Bank, öğle tatili nedeniyle hizmet vermemektedir. Ayrıca banka Cumartesi ve Pazar günleri hizmet vermemektedir.

Bunun dışında Ramazan Bayramı ve Kurban bayramı gibi dini bayramlar ve bütün milli bayramlarda banka kapalı olacağından bu tarihlerde müşteri hizmetlerine ulaşmak mümkün olmamaktadır.

Burgan Bank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Burgan Bank müşteri hizmetleri merkezine direk bağlanmak için çağrı merkezi numarası yerine 0850 222 8 222 numarası tuşlanmalı ve telesekreter konuşması dinlenmeden 0 tuşuna basılmalıdır. Bunun dışında bu numara tuşlanarak yapılabilecek işlemler arasında:

 • 1’i tuşlayarak bankacılık işlemleri yapmak,
 • 2’yi tuşlayarak kayıp veya çalıntı kartın iptali işlemlerini yapmak,
 • 3’ü tuşlayarak şifre değiştirme işlemi yapmak,
 • 4’ü tuşlayarak internet bankacılığı işlemlerini yapmak,
 • 5’i tuşlayarak kredi kartı başvurusunda bulunmak ve ayrıca daha önceden yapılmış başvurunun onay durumu hakkında bilgi almak,
 • 6’yı tuşlayarak Burgan Bank’ın en güncel kampanyaları hakkında bilgi sahibi olmak,
 • 7’yi tuşlayarak bu kategoriler dışında sorular sormak veya Burgan Bank’ın işleyişi hakkında fikir iletmek bulunmaktadır.

Yurtdışındaki Burgan Bank müşterileri Burgan Bank’a telefon üzerinden ulaşmak isterlerse numaranın başına +90 koyarak bunu yapabilirler. Bu noktada aramanın yurtdışı arama ücretlendirmesine tabi tutulacağına dikkat etmek gerekir.

Burgan Bank Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

Burgan Bank müşteri hizmetleri genel müdürlük numarası, yapılacak işlemlerin kurumsal boyutlarda veya daha geniş çaplı olduğu durumlarda aranması gereken numara olup 0212 371 37 37 şeklindedir.

Bu numara aranarak ait olunan kurumun banka ile ilişkisinin düzenlenmesi, banka personelleri hakkında detaylı bilgi edinilmesi ve banka şubeleri hakkında bilgi alınması mümkündür.

Burgan Bank İletişim İnternetten

Burgan Bank’a internet üzerinden ulaşmak için ister bankanın resmi internet sitesi, ister bankanın çıkarmış olduğu mobil uygulama kullanılabilir. Resmi internet sitesi üzerinden Burgan Bank’a ulaşmak için yapılması gereken https://www.burgan.com.tr  bağlantısı kullanılarak bankanın ana sayfasına girdikten sonra sayfanın altındaki ‘’Bir Tık Yakınınızdayız’’ sekmesi üzerine gelmektir. Buradan ‘’Bize Ulaşın’’ seçilir ve açılan sayfada:

 • ‘’Hemen Başvur’’,
 • ‘’Biz Sizi Arayalım’’,
 • ‘’Müşterimiz Ol’’,
 • ‘’Mesaj gönder’’ seçenekleri karşıya çıkar.

Hemen başvur seçeneği seçildiğinde başvurulmak istenen kredi ürünü seçildikten sonra birkaç bilgi doldurulması istenir ve bu bilgiler T.C. kimlik no, ad, soyad, Telefon şeklindedir. Bunlar doldurulduktan sonra iletişime geçilmek istenen şube seçilir. 5 dakikadan kısa bir süre içerisinde Burgan Bank müşteri hizmetleri bölümü tarafından aranılır ve başvuru işlemi telefon üzerinden tamamlanır.

Biz sizi arayalım seçeneği seçildiğinde açılan ekranda ad, soyad, telefon, il ve görüşülmek istenen konu hakkında kısa bir açıklama girildikten sonra banka yine 5dakikadan az bir süre içerisinde telefonla geri dönüş yapacaktır.

Müşterimiz olun seçeneği banka ile çalışmaya başlamak isteyenler içindir. Yine ad, soyad, telefon bilgileri girildikten sonra geri dönüş yapılmaktadır

Mesaj gönder seçeneği banka hakkında şikayeti ve önerisi bulunanlar içindir. Bu sayfada girilmesi gereken bilgiler:

 • Ad ve soyad,
 • C. No,
 • Telefon,
 • Formu doldurma sebebi (şikayet, öneri, talep, teşekkür),
 • Konu,
 • Güvenlik kodu şeklindedir.

Bu bilgiler girildikten sonra en üstte e-mail, telefon, SMS, posta kutucuklarından biri işaretlenir. Burgan Bank işaretlenen kutucuktaki kanaldan geri dönüş yapacaktır.

Burgan Bank İletişim Şubelerden

Burgan Bank şubelerinden iletişim, hafta sonu ve bayramlar hariç her iş günü, bankanın çalışma saatleri içinde yapılabilmektedir. Türkiye’nin birçok ilinde an itibariyle toplam 58 şubesi bulunan Burgan Bank’a şubelerden ulaşmak için en yakın şube internet sitesinden öğrenilmelidir. Banka müşterisinin kendine en yakın şubeyi öğrenmek için yapması gereken https://www.burgan.com.tr adresine girdikten sonra ‘’Bir Tık Yakınınızdayız’’ sekmesinin üzerine gelerek ‘’ Şube ve ATM’ler’’ seçeneğini seçmektir.

Açılan sayfada bir Türkiye haritası bulunmaktadır. Haritanın üstündeki menülerden il seçimi ve ilçe seçimi yapmak mümkündür. Bu seçimler yapılarak seçilen il/ilçe içindeki Burgan Bank şubelerinin listesine ve bu şubelerin haritadaki yerlerine ulaşılabileceği gibi haritadan şubelerin üzerine tıklanarak şubelerin telefon numaralarına ulaşmak da mümkündür.

Bu sayfada ayrıca bankaya ait ATM’ler de banka şubeleri gibi il ve ilçe girilerek bulunabilmektedir. Burgan Bank bu ATM listeleri içerisinde anlaşmalı ATM’leri de göstermektedir.

Burgan Bank İletişim Sosyal Medyadan

Burgan Bank sosyal medya hesabı üzerinden aktif bir şekilde bankaya ait fırsatlar ve yenilikler paylaşılmaktadır. Banka müşterileri:

 • Facebook üzerinden /BurganBankTurkiye,
 • Twitter’dan @BurganBankTR,
 • Instagram’dan burganbankturkiye adreslerini takip edebilirler ve en yeni bilgilere ulaşabilrielr.

Sosyal medya hesaplarından alınan bilgilerin yetersiz olması durumunda bizeulasın@burgan.com.tr  şeklindeki Burgan Bank e-posta adresine gönderilecek bilgilendirme dilekçesine Burgan Bank müşteri hizmetleri ekibi en kısa sürede yanıt verecektir.

Bizi Takip Edin !

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz