Aktif Bank N Kolay Bono yatırım aracı yüksek faiz getirisi ile müşterilere sunulmuş, yatırımcıların istedikleri zaman bozdurup o zaman kadar ki kazancını alabildiği bir üründür. N Kolay Bono ile yatırımınızı günlük, haftalık, aylık ya da yıllık olarak faiz getirisi ile değerlendirebilirsiniz. Bu yatırım yönteminde, Aktif Bank size bono satışı yapar. Bono, elinizde bulunduğu sürece sizde Aktif Bank üzerinden faiz kazanırsınız. Fiziki bir belge almasanız da açmış olduğunuz bono hesabı üzerinden bononuzu takip edebilirsiniz.

Aktif Bank N Kolay Bono Avantajları Neler?

N Kolay Bono faydaları başında belirli bir süre vade bekleme zorunluluğu bulunmaması gelir. Böylelikle aldığınız bonoları istediğiniz zaman ana para ve o zamana kadar kazandığı faizle geri çekebilirsiniz. Ayrıca Aktif bank N Kolay Bono alanlar banka üzerinden yaptıkları EFT, havale ve hesap işletim ücreti gibi masrafları ödemezler. Diğer bonolarla karşılaştrıldığında da stopaj oranı düşüktür. Aldığınız bonoları diğer bono ve tahvillerdeki gibi itfa tarihini beklemeden, anapara ve faiz kaybı yaşamadan bozdurabilirsiniz.

N Kolay Bono Nasıl Alınır?

N Kolay Bono almak için Aktif Bank şubelerini, internet şubesini ya da 0850 724 26 66 numaralı çağrı merkezine başvurabilirsiniz.Aktif Bank müşterisi olmayanların önce müşteri olmaları gerekir.

www.nkolaybono.aktifbank.com.tr adresi üzerinden bono almak için sağ üst köşedeki “Kazanmaya Başla” butonuna tıklayın. T.C. kimlik numaranızı ve cep telefonunuzu açılan forma girerek “Kaydet ve Onayla” butonuna basın. Cep telefonunuza gelen şifreyi açılan ekrandaki gerekli yere girin. Onay sonrası anne kızlık soyadı, kimlik seri sıra numarası, çalışma şekli ve e-posta bilgilerinizi girerek “Kaydet ve İlerle” butonu ile ilerleyin. Sözleşmenin kurye tarafından getireleceği adresi açılan sayfaya girin ve “İşlemi Onaylıyorum” butonu ile bilgilerinizi onaylayın. Aktif Bank ile “N Kolay Bono Kullanım Sözleşmesi” onayını verin. Bu işlem sonrası internet şubesine giriş için şifre oluşturmanız istenecektir. Bu aşamada cep telefonunuza gelen geçici şifre istenir. Şifre doğrulaması sonrası güvenlik resmi seçmeniz gerekir. Seçtikten sonra “Devam” butonuna tıklayın. Kişisel bilgilerle ilgili test yapıp yapmak istemediğiniz sorusu sorulur. Testi yaparak ya da atlayarak geçebilirsiniz. Test ekranını geçtikten sonra bankacılık sözleşmesi onaylayıp bono alımı yapabilirsiniz.

N Kolay Bono Devlet Garantisine Girer Mi?

Aktif Bank N Kolay Bono devlet güvencesi altında değildir. N kolay Bono Aktif Bank tarafından özel sektöre borçlanma karşılığı verilir. Yani Aktif Bank aldığı borçlar karşılığından bono verir. N Kolay Bono alarak Aktif Bank’a borç vermiş olursunuz ve Aktif Bank’da siz bunun karşılığında faiz öder. Bir nevi senetle borçlanma gibi olduğu için devlet güvencesinde değildir. Bu nedenle de Aktif Bank bir gün iflas ettiğini açıklarsa, TMSF bononun karşılığını alamazsınız. Böyle bir durumda yapılması gereken bankayı icraya vermektir.

Aktif Bank N Kolay Bono’yu Kimler Alabilir?

N Kolay Bono alacakların 18 yaşından büyük olmaları gerekir. Ayrıca yabancılar da eğer Aktif Bank müşterisi ise N Kolay Bono alabilirler. Eğer ticari müşteri iseniz de Türkiye’ye kayıtlı ticari faaliyet göstermeniz gerekir.

N Kolay Bono Alım Limitleri

Aktif Bank N Kolay Bono alım sınırları 200 TL ile 750.000 TL arasıdır. Bir kişi N Kolay Bono için en az 200 TL’lik alım yapabilir. Bir alımda en fazla 500.000 TL’lik bono alınabilir. Bir kişinin en fazla da 750.000 TL’lik bonosu bulabilir.

Aktif Bank N Kolay Bono Alım Saatleri

N Kolay Bono belirli alım saatleri içerisinde alınabilir. Mesai günleri içerisinde saat 09:30 ile 16:30 arasında yapılabilir. Eğer işlem saatleri geçirdiyseniz bir sonraki iş günü için alım talimatı verebilirsiniz. Ancak bu durumda bir sonraki faiz oranları ile bono satın alabilirsiniz.

Aktif Bank N Kolay Bono Güncel Faizi

N Kolay Bono faiz oranı %20’dir. Spotaj avantajı ile bu oran ilk 6 ay %21,18 olarak getiri sağlar. Ancak N Kolay Bono faiz oranları değişen piyasa koşullarına değişiklik gösterebilir.

Bizi Takip Edin !

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz