5.000 Türk Lirası tutarında kredi veren bankalar için şubelerden, ATM’lerden veya online işlemler sayfalarından hizmet alınabiliyor. Türkiye genelinde birkaç dakika içerisinde kredi çekme olanağı sunan bankalar tarafından, kredi çekip çekemeyeceğinizi sorgulamanızı sağlayan süreci SMS ile gerçekleştirebilirsiniz. T.C. kimlik numaranız, çekmek istediğiniz kredi tutarı bilgisini, belirlemiş olduğunuz bankaya ilettiğinizde çok kısa süre içerisinde kredi alabiliyorsunuz.

En Düşük Faizle 5.000 TL Kefilsiz Kredi Veren Bankalar

Türkiye’de bankalar arasında 5000 Türk Lirası tutarında kredi çekmenizi sağlayacak 23 bankanın teklifine erişilebiliyor. En düşük kredi faiz oranları, belirlenen vade durumuna bağlı olarak değişlik gösteriyor. 12 aylık vade baz alındığında en düşük faiz oranına 5000 Türk Lirası tutarındaki kredi için %1,65 faiz oranıyla erişilebiliyor.

Aylık taksit bedelini 474 Türk Lirası bedeliyle belirleyen CEPTETEB, toplam maliyet olarak ise dosya masrafları da dahil olmak üzere 5683 Türk Lirası maliyet detayı çıkarıyor. Kurumun yıllık maliyet oranı ise toplamda %27,24 ile Türkiye’de an itibariyle en düşük maliyet oranıyla kullanıma sunuluyor.

Kefilsiz İhtiyaç Kredisi Nasıl Alınır?

İhtiyaç kredisi almak isteyen milyonlarca kişi tarafından talep edilen tutarlara ve vadelere bağlı olarak farklı yöntemler bulunuyor. 5000 Türk Lirası tutarındaki bir kredi için direkt olarak şubelerden – ATM’ler üzerinden kredi çekme işlemlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Kredinin bedelinin 100.000 TL gibi bir rakama çıkması halinde, şubeler haricinde nakit avans – kredi alınması mümkün olmuyor. 5000 Türk Lirası tutarında olan krediyi direkt olarak bankaların mobil uygulamalarıyla başvuru yaparak çekebilirsiniz.

Hangi Bankalar Şubeye Gitmeden Kefilsiz Kredi Veriyor

Bankaların özel olarak belirledikleri kredi faiz oranlarına resmi siteleri aracılığıyla erişebilirsiniz. An itibariyle en düşük faiz oranları sunan 10 bankanın sıralanması istendiği taktirde, aşağıdaki 12 ay ve 36 ay vadeli dönemlere göre farklı oranlar ile bedeller ortaya çıkacaktır. İşlemlerinizi gerçekleştirmeniz için kefil istenmeyen, kolay bir şekilde kredi veren çok sayıda banka bulunuyor.

ING Bank e- Kredi, CEPTETEB, Enpara.com, N Kolay Kredi Aktif Bank kuruluşlarıyla iletişime geçebilirsiniz. Evrak talep edilmesi gibi bir durum söz konusu olmayan veya hakkınızdaki değerlendirmenin ardından evrak istenebilen kurumlar bulunuyor. Bankaların direkt online işlemler sayfalarından, SMS ile kredi talebi sistemlerinden yararlanarak birkaç dakikada kredi çekebilirsiniz.

12 Ay Vadeyle 5000 TL Kefilsiz Kredi Veren Bankalar

SMS ile bilgilendirme yapılması için mesaj gönderdikten sonra kredi talebinde bulunabilirsiniz. Resmi internet siteleri aracılığıyla online işlemler sayfalarından kredi çekme başvurunuzu oluşturabilirsiniz. Başvurunuzun onaylanması için hem kredi tutarını belirlemeniz gerekiyor hem de kaç ay vadeyle kredi istediğinizi belirlemeniz gerekiyor.

  • CEPTETEB toplam maliyeti 5683 Türk Lirası olan %1,69 faiz oranıyla, aylık taksit tutarı 474 TL ile kredi veriyor.
  • ING Bank toplam maliyeti 5819 Türk Lirası olan %1,95 faiz oranıyla, aylık taksit tutarı 483 TL ile kredi veriyor.
  • QNB Finansbank toplam maliyeti 5736 Türk Lirası olan %1,99 faiz oranıyla, aylık taksit tutarı 484 TL ile kredi veriyor.

36 Ay Vadeyle 5000 TL Kefilsiz Kredi Veren Bankalar

  • CEPTETEB toplam maliyeti 7231 Türk Lirası olan %1,79 faiz oranıyla, aylık taksit tutarı 201 TL ile kredi veriliyor.
  • ING Bank toplam maliyeti 5819 Türk Lirası olan %1,80 faiz oranıyla, aylık taksit tutarı 201 TL ile kredi veriliyor.
  • QNB Finansbank toplam maliyeti 7368 Türk Lirası, %1,87 faiz oranıyla, aylık taksit tutarı 204 TL ile kredi veriliyor.

Vade oranlarına göre faiz oranları ve toplam maliyetler zamanla değişebilecek yapıya sahip olduğu için, farklı dönemlerdeki güncel verilere resmi sitelerden erişilebilir.

Bizi Takip Edin !

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz